VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@yenerhocahocam bu benim kabloyla gelen program kendim dropboxa yüklemiştim ordan link paylaştım göndermek daha kolay olsun diye sıkıntı olacağını sanmıyorum sürüm 15.7 :)  

14. sürüm kablolar sanırım long koding yapamıyordu acaba 15.7 de  öyle bir sorun var mı?

14. sürüm kablolar sanırım long koding yapamıyordu acaba 15.7 de  öyle bir sorun var mı?
14.10 kablo cd içeriğinde hem 12.12.3 hemde 14.10 yazılım bulunur hocam. Long coding yapmak için 12.12.3 ile kullanmak gerekir kabloyu.

15.7 de öyle bir durum yok. Herşeyi yapabilirsiniz.

@MSE teşekkürler muhammed hocam şu cihazla ilgili desteklerinizide bekliyoruz  :)  

SORU: 15.7 aldıgımız kabloya 15.7.1 programla geldi.Sonradan 15.7.2-3-4 versiyon program yüklense çalışır mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba aliexpress ten almış olduğum 15.7.0 kablo bugün elime ulaştı, merak heyecan ve acaba (korku:) ) içindeyim , yazılımı henüz kurmadım ilk sayfadaki yönergelere göre kurucam artık özellikle dikkat edilecek bişey varmıdır, ilk sayfadaki kodlamalar golf 6 içinde geçerlimidir, yardımlarınızı ihtiyaç duyacağım.

@Orhan Hoca   @yusuf   @silvershadow  @fcsrn  @MSE

IMG_20160506_174040.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@teke28 interneti antivirus programini kapat hocam. Kurduktan sonra kesinlikle guncelleme yapma. Kurma yonergelerini de takip edersin. Heyecan yapma hic bende senin gibiydim. İlk once kadran selamini yaparsin en basiti o :)

@Burak_53  hocam teşekkürler internet ve antivirüs sadece kurulum aşamasında değil her kullandığımda kapalı olacak değilmi , kadran selamlama kodu golf6 içinde geçerlimidir?  dediğin gibi ordan başlayalım o zaman :)

@teke28 Hocam kablonuz hayırlı olsun. Kurulumda internet kapalı olsun. Programı açtıktan sonra options kısmında güncelleme denetlemeyi kapatırsanız sonrasında internete bağlıyken de kullanabilirsiniz.

Golf 6'nın kodlamaları Golf 7'den çok farklı malesef.

Kadran selamlama için 17 instrumentse girip 10 Adaptationa girerek indicator celebrationy active yapmanız lazım. Bu kanalda error yazısını görürseniz yine aynı listede staging yazanı bulun ve onu active yapın [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilk kodlamamı yaptım :)))  :('  sellektör kolu ile coming home  ve bagaj açıkken iç aydınlatmayı kapadım.  :('

Geri
Üst Alt