VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

bugün arkamdan dönüş yapan standart bi-xenonlu bir golfün sarı yanan gündüz sürüş farlarından sinyal verilen tarafındaki sönüktü. sinyal bitiminde tekrar yandı. vag uygulaması mıdır? normalde de böyle mi?

erkanz dedi:
Orhan Hocam henüz bir cevap gelmedi, takipteyim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tapatalk kullanılmaya başlanmış. Ben pek kullanmadım. Nasıl var mı bir sıkıntı.

SATURNUS2015

Aracımı aldığımda samsuna gezmeye geleceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abim linkleri bekliyorum tam aklimda ki şeyi yapmıssin :)

SATURNUS2015 dedi:
ampül için mi? onu sedat isimli sedd26 nickli bir arkadaştan sipariş vermiştim. arayıp bulup tekrar istemek lazım.

@Onur
Aynen abim ampulu sormustum.

SATURNUS2015 dedi:
ampül için mi? onu sedat isimli sedd26 nickli bir arkadaştan sipariş vermiştim. arayıp bulup tekrar istemek lazım.

@Onur
Aynen abim ampulu sormustum.
bağlantıya geçip telefon almam lazım. bildiririm sana inş. geri vites ampulleri diğerlerinden farklı.
Olur abi. Arıza ışığı yakiyor mu?
yok yakmıyor.
Cok iyi abi o zaman bekliyorum

virtus dedi:
Orhan Hocam merhaba,

İlgili satıcıdan maalesef bir dönüş alamıyorum, fırsat buldukça netten bakınıyorum ama bulabildiğim en yakın versiyonlar 2014.10 tarihli olanlar.  Yani şimdilik 2015 model araçları olan arkadaşlarımız için bir vag kablosu nerden temin edebiliriz muamma :( İnşallah doğru yeri bulabilirsem mutlaka paylaşacağım.
tamamdır hocam. beklemedeyiz.
+beklemedeyiz

bu arada arac geldigi zaman istanbulda bulusup bu ozellikleri beraber acabilecegimiz arkadaslar varmıdır?
hocam ben de İstanbul Bahçelievler deyım...Burada sırf bu işi yapan bır adam buldum..Onunla da gorusecegım uygun fıyatlıysa bırlıkte gıderız.ya da kabloyu alıp forumda yapabılen bır arkadasla bırlıkte yapabılırız...İstanbul da olupta bu yazlımları yukelemeyı bılen varsa ses etse yardımcı olsa?  :)

aryacg dedi:
Orhan Hocam merhaba,

İlgili satıcıdan maalesef bir dönüş alamıyorum, fırsat buldukça netten bakınıyorum ama bulabildiğim en yakın versiyonlar 2014.10 tarihli olanlar.  Yani şimdilik 2015 model araçları olan arkadaşlarımız için bir vag kablosu nerden temin edebiliriz muamma :( İnşallah doğru yeri bulabilirsem mutlaka paylaşacağım.
+beklemedeyiz

bu arada arac geldigi zaman istanbulda bulusup bu ozellikleri beraber acabilecegimiz arkadaslar varmıdır?
hocam ben de İstanbul Bahçelievler deyım...Burada sırf bu işi yapan bır adam buldum..Onunla da gorusecegım uygun fıyatlıysa bırlıkte gıderız.ya da kabloyu alıp forumda yapabılen bır arkadasla bırlıkte yapabılırız...İstanbul da olupta bu yazlımları yukelemeyı bılen varsa ses etse yardımcı olsa?  :)
İstanbulda bu iş için sponsor arıyorum zaten. Mümkünse hiç para vermeden yaptırmayı düşünüyorum. Bu hafta sonu görüşeceğim birileriyle.

yusuf dedi:
Orhan Hocam merhaba,

+beklemedeyiz

İstanbulda bu iş için sponsor arıyorum zaten. Mümkünse hiç para vermeden yaptırmayı düşünüyorum. Bu hafta sonu görüşeceğim birileriyle.
Yusuf hocam ben de şirinevler mahmutbey yolunda birisinin olduğunu öğrendim...Bu konuda İstanbul daki arkadaşlar birlikte hareket etsek en azından uygun yollu ve sağlam yapar...gerçi ender elektronıkte 50 tl yazıyor verılen lınkte bu ıslem ıcın...eğer rakam oyle ufak bır meblaysa sıkıntı olmaz..

Enderde 50TL o yoldaki usta da Apdullah usta. O da 50TL'ye yapar. Ama bu işin hakkı en fazla 10TL.

5dk'lık işçilik için böyle paralara gerek yok. İnşallah konuşup biriyle anlaşacağım. aryacg

yusuf dedi:
Enderde 50TL o yoldaki usta da Apdullah usta. O da 50TL'ye yapar. Ama bu işin hakkı en fazla 10TL.

5dk'lık işçilik için böyle paralara gerek yok. İnşallah konuşup biriyle anlaşacağım. aryacg
evet Yusuf arkadaşın adı Abdullah'tı...Ee konusalım hatta buralara kadar gelırsen benım okulada ugra bı cay ıcerız ;) @yusuf

2015 model araçlar için vag kablosu bulunabildimi acaba  :(

Redline Hocam merhaba,

Arayışlarımız devam ediyor, geçen mesajlarda da söz ettiğimiz üzere bulabildiğimiz en güncel kablo 2014.10 üretimine kadar olan araçları kapamaktaydı.

Ancak az önce aşağıdaki siteyi buldum. Fiyatı biraz tuzlu (67 USD) ama henüz üye olmadığımdan üzerinen bir de gönderi bedeli alırlar mı bakacağım. Dilerseniz sizlerde linkten değerlendirebilirseniz riske girmeye değer mi hep beraber karar verelim.

http://www.totalcardiagnostics.com/shop/vagcom-rosstech-vcds

Ek: 6 dolarda gönderi bedeli istiyor.

Geri
Üst Alt