VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Kablom gelince hemen bir hevesle laptobu aldım arabaya indim.Kurdum ettim girdim derken hiç bir kodlamayı yapamadım.Hep yaptığınız şey değer aralığının dışındadır uyarısı verdi.Sizce nedeni nedir?

Kablom gelince hemen bir hevesle laptobu aldım arabaya indim.Kurdum ettim girdim derken hiç bir kodlamayı yapamadım.Hep yaptığınız şey değer aralığının dışındadır uyarısı verdi.Sizce nedeni nedir?
Ankarada iseniz pm den numaranizi gönderin hocam bir gta bulusmasinda yardimci olalim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankarada iseniz pm den numaranizi gönderin hocam bir gta bulusmasinda yardimci olalim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gönderdim hocam, teşekkürler. Akşam biraz daha deniyeyim.Her şey normal gözüküyor çünkü.

Arkadaşlar güvenlik kodları ne yapmak için giriliyor? Özellik açarken giriyoruz ama, amacını anlamadım doğrusu.

@yavuzbattal Yavuz Hocam programda yer alan bazı bölümler (hata ışıklarını söndürme, abs, esp yi kapatma vb) sadece yetkili ya da yazılıma nispeten hakim kişiler tarafından yapılabilsin diye bu şekilde güvenlik kodları girilecek şekilde ayarlanmış bence. Güvenlik kodu girmek algısal olarak bizlere aman dikkat, burada yapacağım bir değişiklikte dikkatli olmak gerek uyarısı yapıyor :)  Tabi bence...

vagcom icin son sürüm nedir arkadaslar? 15.7.3 mü?

alabilecegimiz aliekspres linki paylasabilecek olan var mı?

@virtus program olarak son sürüm 15.7.4, ama çinde ki kablolarda 15.7.1 görmüştüm 7.4 e denk gelemedim hiç.

7d7dda1498592f2bcff1d17e69715361.jpg

ca64af0c6ccb6578653fe2707d2ba95e.jpg

febf5e2c1e03cf97d27cc30f488c4f3a.jpg

Arkadaşlar merhaba resimde görüldüğü gibi işlemleri yapıyorum ama xds yi strong a almıyor do it desem bile standart da bırakıyor.

Birde buraya girmişken esp ye bakiyim dedim not aktive diyor ama benim araçta esp aktif kaç kere denedim çalışıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Security access gerekiyormuş 20103 girdim oldu.

Fakat esp not active diyor active yapayım mı ne dersiniz

Bütün araçlarda not active diye görünüyor değiştirmeyin gerek yok

Geri
Üst Alt