VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@MSE  hocam teşekkürler, değiniz iki yöntemide denedim error diyo olmayacak galiba

@MSE 2010 trendline dsg. bu arada sinyal verilen tarafın gündüz ışığı kapama ve mirror down açıldı ama ayna indirme ayarını yapamadım bi video buldum henüz uygulama zamanım olmadı. Keyifli iş  :'(

1cdaa215c8b130f0b16fc5459b36aab8.jpg

Arkadaşlar merhaba kabloyu araca bağladım test e tıklayınca bu çıkıyor save desemde menuler gelmiyor nerde yanlış yapıyorum acaba yardımcı olurmusunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar merhaba kabloyu araca bağladım test e tıklayınca bu çıkıyor save desemde menuler gelmiyor nerde yanlış yapıyorum acaba yardımcı olurmusunuz

Hocam cd nin içinde crack dosyası (sart gibi bişeydi adı sanırım.)varsa onu yaptınız mı? 

Bir de programı silip yeniden yüklemeyi deneyin. Ben o şekilde çözmüştüm.

Bendede yapıyor bazen kabloyu çıkarıp yeniden takın veya usb portu değiştirin çalışır

Cd den şifre isteyen kısmı yeniden yükledim sök tak yaptım oldu ama bu ayna indirme için STG52 neresi bulamadım

Cd den şifre isteyen kısmı yeniden yükledim sök tak yaptım oldu ama bu ayna indirme için STG52 neresi bulamadım Sent from my iPhone using Tapatalk
Select'e tıkladıktan sonra çıkar karşınıza aslında ama diğer menüler var üst tarafta kurcalarsanız biraz bulabilirsiniz

Select'e tıkladıktan sonra çıkar karşınıza aslında ama diğer menüler var üst tarafta kurcalarsanız biraz bulabilirsiniz
STG olarak bulamadım 52- door gibi birşey vardı 52 ye güvenerek girdim denedim oldu şimdi sağolun

Eğer tıkladığınız halde açılmıyorsa hiç durmadan basın sürekli. Ben önceki pc de öyle yapıyordum.
Sürekli basmak yerine üzerine 1 defa tıklayıp entere basılı tutmak daha az yorucu oluyor :D Ayrıca yine açılmazsa da silip tekrar yükleyin. İşe yarıyor [emoji106]

Arkadaşlar kafama takılan bir soru var.şimdi benim aracım comfortline geri viteste sağ ayna indirmesi yok ama highline da var bu araç beyninde kayıtlı be bir iki tik atıp açabiliyoruz ama mesela kadran selamlama ,sinyalde geri vites lambasıyla senkronize vs hiçbirinde yok bunlar araç beyninde aynı cep telefonlarımızın basit ekran ayarları ses açma titreşim vs gibi tanımlı bilenler bilir c++ diye program var orada özel olarak programlama diliyle ne istiyorsanız yazıyorsunuz bu vcsd ise böyle bir programlama dili yapmaya gerek kalmadan her özellik tanımlı sadece tik atma kaldırma vs ile bir sürü kombinasyon yapılabiliyor bunlar nasıl oluyor yani neden araçta asla açık olmayan stock olarak gelmeyen şeyler tanımlı uzun oldu kusura bakmayın umarım anlatabilmişimdir [emoji4]

@erkanwrc

degerli hocam ben bildiğim kadarıyla yazayım eksiğim var işe hocalarım tamamlar 

araçlarımızda bu özellikler gizli olarak mavcut mercedes bmv araçlardada var onlarda açılabiliyor 

kadran selamlama aslında ibre kalibresi yada test olarak düşünelim aynanın inmesi aracın parçası üretilirken bu beyin böyle şu beyin şöyle çalışsın diye bir fark yok sabit bir banttan çıkıyor çakarlı sınyaller kodlaması yanma zamanını degiştirıyoruz diğerleride hep bunlar gibi oluyor  :000043-medium:

Geri
Üst Alt