VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Kumandadan kilitlemeye tek basmada camları kapatma var mıydı?

Googledan sonuca ulaşamadım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

vag.com 16.3.1 beta olarak test ediliyormuş her yeni sürümde eklenen neler oluyor acaba?

vag.com 16.3.1 beta olarak test ediliyormuş her yeni sürümde eklenen neler oluyor acaba?
Her sürümde ek özellik ekleniyor diyemeyiz ama mesela 12.12de açamadığımız 1-2 özelliği 15.7de açabiliyorduk. Sürüm değişikliğinin asıl nedeni araçların model yılına uyumlu olması için.

Ama belki de özellik eklenebilir bu yeni sürümde :)

Hocam yeni sürümde eski sürümlerde ulaşılamayan kontrol edilemeyen bazı kanallara erişim imkanı sağlanabiliyor. Mesela 12.12 ya da 14.10 sürüm kabloda rain closing açılamıyorken 15.7 sürüm kablo ile açılabiliyor. Gerçi en az 15.7 sürüm kablo isteyen araçlarda yağmur sensörü nedeniyle rain closing açılıyor ama maalesef çalışmıyor, o da ayrı bir mevzu :)

Merhabalar

Yarın nasip olursa Leon Fr alıyoruz kodlamalar Golfle aynı mı acaba ?

@maniaxTeşekkürler abi :)  

Beyinler falan bizim araçlarla aynıdır diye düşünüyorum aynı kodlar olur herhalde sanırım

@fcsrnEyvallah kardeşim :)  Araştırıyorum bende bakalım ne yapabiliriz

@Onur hayırlı olsun dostum. Genel itibariyle aynı. Sadece Eren'in de söylediği gibi ışık kanallarında farklılık olabiliyor. Takıldığın yerde bir mesaj at çözeriz inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Onur hayırlı olsun dostum. Genel itibariyle aynı. Sadece Eren'in de söylediği gibi ışık kanallarında farklılık olabiliyor. Takıldığın yerde bir mesaj at çözeriz inşallah. Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok teşekkür ederim abi rahatsız edicem :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orhan Hoca dedi:
onur golfe ne oldu?yapabildin mi kodlamayı?

leon kodlarına buradan da bakarsın ama FR ile aynımıdır bilmiyorum tam olarak.

http://www.stemei.de/pages/coding/seat-leon-5f.php
Golf duruyor abi. Bu aksam yapacağız kodlamalari kodlari sitelerden buldum cevirdim, derledim. Onlarida burada ayrıca paylascam abi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar araca 5G0035222 A kodlu media in adaptörü aldım. Araca taktım ancak araç görmedi, vag kodlaması mı var?

Geri
Üst Alt