VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Bölümü komple okudum, Orhan Abi ellerine sağlık çok faydalı bölüm olmuş gerçekten, forum hızla büyüyor maşallah, bende fırsat buldukça girmeye çalışıyorum,

SATURNUS2015 dedi:
Bölümü komple okudum, Orhan Abi ellerine sağlık çok faydalı bölüm olmuş gerçekten, forum hızla büyüyor maşallah, bende fırsat buldukça girmeye çalışıyorum,
Sağolasın eren. şimdi de led plaka arıza ışığı söndürme kodlamasını kesin çözdük başlığına doğru kodlamayı yazacam.
Gecenin bu saatinde son kodlamamızı da halletmiş bulunuyoruz :) )

fcsrn dedi:
Eren hoş geldin kardeşim.

İki gündür uğraşıyoruz Orhan abiyle gece gündüz sonunda bitti :) Tüm kodlar kullanımına hazır hiç beklemeden uğraşmadan yaparsın sende aracına :)

@Onur

Hoşbulduk Onur, alıyorum haberleri Orhan Abiden  :)   Senin araçta adeta yeniden oluştu, aslında gönül isterdi hem tanışalım hem sen bana kodlama yapmayı öğret ama malum nedenden dolayı o zamandan önce çok zor, yazın buluşuruz inşallah

@SATURNUS2015

Orhan Hocam sayende gözden kaçanları da yakalıyoruz ;) iyi ki varsın... seni dört gözle bekliyorum dua ediyorum Samsun a temelli gelesin diye ;)

plaka ledleri torpidoda geziyor 2 aydır :)

@SATURNUS2015

@copyright05

@Onur

Az önce bizim araca kodlama yaptık, Orhan Abi burada o kadar iyi açıklamışki herşeyi takılmadan hızlı bir şekilde hallettik bütün kodlamaları, Onurda sağolsun yardımlarını esirgemedi, 1-1,5 saat sürdü ama kodlamadan sonra içinizde oluşan çocuksu mutluluk paha biçilemez

@fcsrn hayırlı olsun. Ampül takmadan ariza ışığı söndüren başkasi var mı acaba :)

@yusuf

Sağol Yusuf Abi :)

Ampulu her zaman alırız ama hem kabloyu hemde işi bileni bulmak bi daha zor olur diye başlamışken onu da aradan çıkaralım diye düşündüm :D

Geri
Üst Alt