VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

erkanz dedi:
Redline Hocam merhaba,

Arayışlarımız devam ediyor, geçen mesajlarda da söz ettiğimiz üzere bulabildiğimiz en güncel kablo 2014.10 üretimine kadar olan araçları kapamaktaydı.

Ancak az önce aşağıdaki siteyi buldum. Fiyatı biraz tuzlu (67 USD) ama henüz üye olmadığımdan üzerinen bir de gönderi bedeli alırlar mı bakacağım. Dilerseniz sizlerde linkten değerlendirebilirseniz riske girmeye değer mi hep beraber karar verelim.

http://www.totalcardiagnostics.com/shop/vagcom-rosstech-vcds

Ek: 6 dolarda gönderi bedeli istiyor.
Arkadaşlar burada bu işi yapabilecek birisi varsa 2015 model araç sahibi arkadaşlar almak isteyenler ortak bir kablo alalım bir gün toplanalım bir yerde beraber yapalım kabloda elimize kar kalır forumda kullanmak isteyen arkadaslarda sonra nasıplenır,ne dersınız?  erkanz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende varım ama benim araç temmuzda gelicek  ;D

SATURNUS2015 dedi:
Bu iş bitmiştir. Onurun aracının da tüm özelliklerini Berfinin de yardımıyla komple açtık. 3 saati buldu. duygu düşüncelerini paylaşır.

@Onur
Valla ne desem bilmiyorum. Orhan abiyle saat 18.00 da başladık 21.00 da bitti. Ikimiz de çok yorulduk ama sonuç harika. Gerçekten aracı tekrar sevdim yeni almış gibiyim sanki :) Sanirim ilk defa halojen arka stop lambalarinin tümünü fren yapılınca yanmasini aktif ettik da çok güzel oldu. O kadar çok şey açtık ki suan sıralayamiyorum ama enderin listesinden uzun diyebilirim :) . Yarın tek tek resim ve videolarla göstericem hepsini. Orhan abinin emeği çok büyük burdan tekrar ona çok teşekkür ediyorum.

SATURNUS2015 dedi:
Bu iş bitmiştir. Onurun aracının da tüm özelliklerini Berfinin de yardımıyla komple açtık. 3 saati buldu. duygu düşüncelerini paylaşır.

@Onur @berfiwater
Onurun aracı cidden çok iyi oldu en çok beğendiğim yanı ise korna ve amerikan park oldu herleze tavsiye ederim led xenon olmasına gerek yok çok güzel duruyor herkeze teşekkürler iyi forumlar. . Forumda orhan abi gibi iyi insanlar olması çok iyi bir şey orhan abinin bize yardımı sayesinde açtık bu özellikleri sağ olsun kendisi çok iyi bir insan kendisine teşekkürlerimi telefonda ilettim burdanda iletmek isterim abim eline sağlık çok iyi bir şekilde bu işi halletik eline kokuna sağlık  yorulduk 18.00 dan beri ama değdi  eline sağlık abim [emoji5] [emoji5]

berfiwater dedi:

@Onur @berfiwater
Onurun aracı cidden çok iyi oldu en çok beğendiğim yanı ise korna ve amerikan park oldu herleze tavsiye ederim led xenon olmasına gerek yok çok güzel duruyor herkeze teşekkürler iyi forumlar. . Forumda orhan abi gibi iyi insanlar olması çok iyi bir şey orhan abinin bize yardımı sayesinde açtık bu özellikleri sağ olsun kendisi çok iyi bir insan kendisine teşekkürlerimi telefonda ilettim burdanda iletmek isterim abim eline sağlık çok iyi bir şekilde bu işi halletik eline kokuna sağlık  yorulduk 18.00 dan beri ama değdi  eline sağlık abim [emoji5] [emoji5]
Videoları dört gözle bekliyoruz :)

Redline dedi:

@Onur @berfiwater
@onur video ve reaimleri çekince hemen eklicektir [emoji5]

Redline dedi:

@Onur @berfiwater
Bu aksam yorulduk ama yarın hepsi hazır :)

Elinize sağlık arkadaşlar. Güzel şeyler olduğunu görmek sevindirici.

SATURNUS2015 dedi:
birşey değil dostlar tekrardan hayırlı olsun.
Değerli Orhan  Üstadım.

Bunca yıldır emek verdiğinız konularda hak ettiğiniz lâkin  geç  kalan değeri burada buluyor gibisiniz.

inanın yaptıklarınızı  ve başardıklarınızı  gördükçe duygulandım

saygılar sunarım

Orhan Abiyle tam gaz devam ediyoruz. Coming home bütün sitelerde yarım olarak verdiği için hata veriyor olmuyor. Orhan Abinin paylaştığı kod kesin çözüm

SATURNUS2015 dedi:
Orhan Abiyle tam gaz devam ediyoruz. Coming home bütün sitelerde yarım olarak verdiği için hata veriyor olmuyor. Orhan Abinin paylaştığı kod kesin çözüm
Aynen onur çok sağlam bilgileri ve tiyoları ne varsa toparlamış olduk böylece.
Isin zor kismini biz hallettik :)

Geri
Üst Alt