Kaporta Hasarı

Furkan0189

Yeni Üye
İsim
Furkan
İki gün önce park halindeki aracımın sol kısmına resmen yumruk atmışlar içeri çökertmişler boyada bir hasar gözükmüyor hangi insan evladı yaptıysa alnından öpeceğim böyle bir vandallık yaptığı için.

Bu göçüğü nasıl düzeltebilirim kasko şirketim aksigorta mini onarım la ilgili kendileriyle hem telefonda gelde canlı sohbette konuştum bana minionarım kapsamında yapılan işlemlerin hasarsızlığı bozmadığın ve en ufak bir Tramer kaydının oluşturulmadığını söylediler gelecek sene Kaskoyu başka bir firmaya yaptırsam dahi. Mini onarım kapsamında auto kinge mi yaptırsam Adana’da yaşıyorum auto King burayı yapabilir mi yardımlarınızı bekliyorum

F49AAB71-D982-461F-8C74-2F1AC73645BB.jpeg

E7470C82-91A6-429F-9A59-967C244E70A7.jpeg

Boyasız göçük düzeltme ile kolayca halledilebilir hocam. Mini onarımdan kaskoyu bozmuyorsa yaptırın tabiki. Çok küçük bir hasar.

@AhmetCakmak öyle küçük bir hasar Ahmet hocamda duran araçtan ne isteniliyor yumruk atmak ne demek arabaya bu kadar mı kötü bir toplum olduk biz 

@AhmetCakmak öyle küçük bir hasar Ahmet hocamda duran araçtan ne isteniliyor yumruk atmak ne demek arabaya bu kadar mı kötü bir toplum olduk biz 
Her zaman ve her yerde kötü niyetli insanlar vardı ve var olmaya devam edecek malesef. Biz iyi insanlar olup iyi insanlar yetiştirdiğimiz sürece bunlar azalacaktır. :)  

Geri
Üst Alt