Bluetooth

Han78

Üye
İsim
Seçkin
İyi günler 2014 1.2 comfortline alarak aranıza katıldım yalnız bu Bluetooth olmama işi can sıkıcı bu işi multimedya cihazını değiştirmeden çözmek mümkünmü ya da highline ekranı taksam direksiyondan kumandasını falan kullanabilirmiyim?

Bunu düşündüm ama karşıya ses orjinali gibi gitmez sanırım 

@Han78  bu konu hakkında bir gelişme buldunuz mu ?  şuan piyasada çıkma ekranlar var alsak olur mu ki ?

@ahmetrawza en güzel seçenek RCD 330 Media almak hocam, onun haricindeki çözümler sizi tatmin etmeyecektir.

@Musaaksoy  anladım hocam teşekkür ettim . biraz daha araştırayım bakalım . Mesela sahibinden de bir tane HİGHLİNE araçtan çıkma ekran buldum . istediğim bluetooth a bağlanmak ve hız göstergesine telefon bilgilerini getirmek . Dolar düşerse kamera getirtip bağlamak birde . net bir bilgi bulana kadar araştırıyım :)  teşekkür etttim 

@ahmetrawza o cihazlarda bileşen koruması oluyor ve kaldırılsa bile Bluetooth kullanılamıyor diye biliyorum. Ben de bayağı araştırmıştım zamanında, size kendi uyguladığım ve bana en mantıklı gelen çözümü öneriyorum. Zira bu kadar yeni bir araba alıp Bluetooth kullanamamak çok saçma geliyor insana

[mention=15541]Musaaksoy[/mention]  anladım hocam teşekkür ettim . biraz daha araştırayım bakalım . Mesela sahibinden de bir tane HİGHLİNE araçtan çıkma ekran buldum . istediğim bluetooth a bağlanmak ve hız göstergesine telefon bilgilerini getirmek . Dolar düşerse kamera getirtip bağlamak birde . net bir bilgi bulana kadar araştırıyım [emoji4] teşekkür etttim 
Merhaba hocam

@zulalyol ustad da aradiginiz medya ve kamera mevcut olmasi lazim ben de haftaya montaj yaptiracagim kendisine

@HONEY  merhabalar .   golf 7 COMFORTLİNE mi araç sizinde  ?  bu iki işlem için ortalama bir fiyat aldınız mı ? 

[mention=11839]HONEY[/mention]  merhabalar .   golf 7 COMFORTLİNE mi araç sizinde  ?  bu iki işlem için ortalama bir fiyat aldınız mı ? 
2014 comfortline model bende cerceve mevcut olduğu icin fiyat yaniltici olabilirim kendisi ile iletisime gecmenizi oneririm

2 farkli model teyp var kendisinde birinde cerceve degisimi gerek olmuyor

2 farkli kamera var biri plakaya takilan diğeri logo kamera

Kendisi size teknik ve fiyat olarak detayli bilgi verebilir

Elimde 6.5” cihaz var 700₺ BT li ve direksiyon tuşları aktif

Geri
Üst Alt