VCDS 16.8 Kurulum Dosyasını Arıyorum

@huseyinkaraduman aynen hocam windows 10 pro da yüklerken uyarı veriyor virüs gibi algılayıp siliyor pc ye format attım tekrar windows 10 home kurdum  :)  bu sefer de araca bağladım aşağıdaki uyarıları veriyor 5F information kısmında adaptaion10 kısmına giremiyorum kapalı coding-07 kısmına girince uyarı veriyor anlamadım önceden girebiliyordum buralara

thumbnail_IMG_0076.jpg

thumbnail_IMG_0077.jpg

@huseyinkaraduman aynen hocam windows 10 pro da yüklerken uyarı veriyor virüs gibi algılayıp siliyor pc ye format attım tekrar windows 10 home kurdum  :)  bu sefer de araca bağladım aşağıdaki uyarıları veriyor 5F information kısmında adaptaion10 kısmına giremiyorum kapalı coding-07 kısmına girince uyarı veriyor anlamadım önceden girebiliyordum buralara

Ekli dosyayı görüntüle 18615

Ekli dosyayı görüntüle 18616
Kablo bilgisayara bağlı iken mi kurdunuz programı ?

@huseyinkaraduman hayır kablo takılı değilken kurdum önce arabaya takıyorum kabloyu kontağı açıyorum pc ye bağlayıp programı açıyorum sanırım programı yüklerlen windows engelliyor siliyor bazı dosyaları ondan sıkıntı yapıyor gibi

@huseyinkaraduman hayır kablo takılı değilken kurdum önce arabaya takıyorum kabloyu kontağı açıyorum pc ye bağlayıp programı açıyorum sanırım programı yüklerlen windows engelliyor siliyor bazı dosyaları ondan sıkıntı yapıyor gibi
Programı kaldırın hocam denetim masası program ekle kaldır üzerinden. Daha sonra önce kabloyu pc ye bağlayın yeni donanım bulundu diyecek driver kurulumu yapmanız lazım aygıt yöneticisinden. Sonra programı kurup öyle deneyin bide. Araca bağlayınca kabloyu test yapın test ok çıkarsa sorun olmayacağını düşünüyorum.( Bunları yaparken virüs programı kapalı ve internet bağlantısı olmasın pc de) Sizin kurulumda sıkıntı var gibi geliyor bana. 

@huseyinkaraduman tamam hocam bir de öyle deneyim ama forum da eski konularda buldum benim gibi sonradan carplay li ekran takmış aynı uyarıları almış 15.7 kablosu ile bende önceden kullanabiliyordum demek ki bir sıkıntı oluyor ekran ve kablo uyuşmuyor olabilir.

@huseyinkaraduman tamam hocam bir de öyle deneyim ama forum da eski konularda buldum benim gibi sonradan carplay li ekran takmış aynı uyarıları almış 15.7 kablosu ile bende önceden kullanabiliyordum demek ki bir sıkıntı oluyor ekran ve kablo uyuşmuyor olabilir.
15.7 diyorsunuz benim gönderdiğim 16.8 yalnız hocam. Konu başlığı da 16.8 VCDS  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@huseyinkaraduman benim kabloda 16.8 onda sıkıntı yok diğer konularda arkadaşın biride aynı uyarıyı almış onun kablosu 15.7 ile dedim

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin dostlar.

@huseyinkaraduman dediğiniz gibi de yaptım aynı resimdeki hatayı veriyor benim araçta 2015 passat b8 de denedim giriyor ama 5F information kısmına bende carplay li teybi takınca demek ki bir şeyleri etkiledi  :(

@yusuf yönetici olarak açıyorum değişmiyor hocam bazı yerlere giriyor ama

Bende mottoshops dan bir kablo var, üzerinde vagkkl-fiatecuscan yazıyor, mavi renkli.

Vcds lite çalışıyor ama full versiyon çalışır mı? hangi versiyon? programı atmanız mümkünmü?

[email protected]

Geri
Üst Alt