Golf 7 koltuk kılıfı önerisi

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Merhaba forumdaşlar sizden golf 7 aracım için özel dikim koltuk kılıfı önerisi bekliyorum. Öncelikle Eskişehir, Sakarya, Kütahya gibi illerde güvenilir işini sağlam yapan güvenilir esnaflar da yaptırmak her zaman en iyisi bu yüzden bildiğiniz yerleri tavsiye ederseniz sevinirim. 

Birde bej benim döşemeler sizce içerisini biraz daha karartmak için siyaha dönüştürmeli miyim kılıfları yani ben öyle düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum :)

Bencede hafif koyu almanda fayda var cok cabuk pisleniyo ve hemen kiri gösteriyo aydın civarında olsaydı ben öneride bulunabilirdim

Ankara da Dösemecioglu var.Ben modeli internet sitesinden secip kapida odeme secenegi ile aldim.Kaliplar tam oturdu koltuklara.Memnunum.

Ankara da Dösemecioglu var.Ben modeli internet sitesinden secip kapida odeme secenegi ile aldim.Kaliplar tam oturdu koltuklara.Memnunum.
Evet onu gördüm bende güzel mi hocam sıkıntı çıkmadı değil mi

Sakarya’da otom store var . Çok güzel görünen modelleri var . Ben yaptırmadım ama hep yaptırmayı düşündüm bi türlü fırsat bulamadım . 

Ben de yaptıracam fiyat araştırması yaptım yanlız güzel bişi oldun istersen 400 tl dediler bana montaj dahil istersen bi internet adreslerine bak aksesuarcım.com

Bej renk koltuk bende de sıkıntı. Hatta bazen spora gidip dönüşte terli halimle binmeyeyim diye yaya gittiğim bile oluyor, yazın güzel bir temizlik yaptırdım ama dünyanın parasını verdim. Şimdilerde aklıma deri kaplatmak geliyor. Bu fiyatlar göz önüne alındığında yeni bir araba almak kısa vadede pek kolay olmayabilir. Hiç olmazsa bunu daha kullanılabilir hale getireyim.

Bej renk koltuk bende de sıkıntı. Hatta bazen spora gidip dönüşte terli halimle binmeyeyim diye yaya gittiğim bile oluyor, yazın güzel bir temizlik yaptırdım ama dünyanın parasını verdim. Şimdilerde aklıma deri kaplatmak geliyor. Bu fiyatlar göz önüne alındığında yeni bir araba almak kısa vadede pek kolay olmayabilir. Hiç olmazsa bunu daha kullanılabilir hale getireyim.
Aslında bende sıkıntı değil hiç kirlenmedi bile 2 senede ama ben içerisini koyu olmasını istediğim için cam filmleri en koyu da bile içerisini belli ediyor döşemeden dolayı 

Geri
Üst Alt