cradlemelih

Katılımcı Üye

İsim
MELİH
Herkese selamlar, aracıma yaptırmış olduğum boya koruma ve ufak tefek aracımda yaptığım değişiklikler ile ilgili bilgi vermek ve paylaşımda bulunmak için konuyu açmış bulunuyorum, yaptırdığım mekan "caresolution" isimli iş yeri, mekan sahibi sevgili Umut abi, gerçekten işinin ehli ve ne yaptığını bilen biri, kendisi ve ekibi gayet profesyonel olarak çalışmakta ve iş yerinden memnun olarak ayrılmanız için elinden geleni yapmakta.

Yapılan işlemler;

*Jant Boyama

*Kaliper Boyama

*Kaput Koruma Filmi

*Boya Düzeltme ve Koruma

*Detaylı iç temizlik ve koruma

Sizi işlem sonucu ile baş başa bırakıyorum :)

Guzel olmus hocam kazasiz belasiz kullanin, stoplari R modeldeki gibi koyulastirmayi bende cok istiyorum nasil yaptiniz acaba 

@ZITIPAŞA teşekkür ederim hocam öncelikle, 0.75 numara ziebarttan film çektirdim yaklaşık 2.5 yıl oldu halen kullanıyorum herhangi bir atma vs olmadı, köşelerine sadece film çektiren arkadaşlar da var siz nasıl arzu ederseniz, ama yaptırmışken kaliteli yaptırın ki atma vs uğraştırmasın sizi :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Melih abi. Kazasız belasız sürüşler inşallah. :)  

maliyet nedir hocam ?

@armando hocam ben toplam 3200 tl verdim, hepsi içinde. Ama hakettiklerini düşünüyorum.

@cradlemelih teşekkürler hocam ve çok yakışıklı olmuş, Rabbim Nazarlardan saklasın  :'(

Güzel olmuş. Kazasız belasız iyi günlerde kullan.

Izmir'de bu işleri yapan kim var.

Geri
Üst Alt