UE GÜN BATIMI O Artık 200Hp 1.6 TDI ( 30.03.2020 Güncellendi )

Bahcelievler Güngoren taraflarindayim hocam. Farlar namtuning garage dan 2600 tl ye almistim temmuz ayinda. Suan 2500 e internette satilmakta hocam

Maşallah çok güzel olmuş aracınız.. Geçmiş olsun bu arada, en kötüsü bu olsun...

@metncleaver ampüller dahil olarak değil mi , yağmur performansından memnun musunuz replika bi zenon ve ledler genellikle zayıf kalıyor. 
Hocam polomda da replika Gti far kullandim 4 sene boyunca . Mtec marka kaliteli xenonlar vardi uzerinde aydinlatma muazzamdi. Herkes cok begeniyodu. Bu farda cok iyi. Yani kaliteli bir kit kullanmadigim halde videoki gibi aydinlatiyo. Simdi d2s takicam ozaman tekrar paylaşıcam.7.5 Far aydınlatma

@metncleaver sağ farımda pembeleşme var ve arada kırpma yapıyor, konu açmıştım bir kaç gün önce aşağıya linkini ekledim.. Size sorum hangi marka model bir zenon ampül almalıyım? Tşk.

Konum;

Hocam polomda da replika Gti far kullandim 4 sene boyunca . Mtec marka kaliteli xenonlar vardi uzerinde aydinlatma muazzamdi. Herkes cok begeniyodu. Bu farda cok iyi. Yani kaliteli bir kit kullanmadigim halde videoki gibi aydinlatiyo. Simdi d2s takicam ozaman tekrar paylaşıcam.
Far hatası verdi galiba araç ? Sürekli hatamı veriyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keşke bende çekip atsaydım gerçi biraz var bendeki resimlerde değişim cok belli oluyor cok iyi olmuş :)  güle güle kunllanın kazasız belasız inşallah 

@mutlubey17 Kodlama yapmamiştim o yuzden hata veriyo. Normalde kimsede hata vermeyen farlar biz calisirken taktigimiz icin vermeye başladı ve çozemedim. Videoda uzun far hatasi veriyo onu cozduk ama direk arac aydinlatma arizasi veriyo onu cozemedik. Tamamen bizim hatamiz.

[mention=4155]mutlubey17[/mention] Kodlama yapmamiştim o yuzden hata veriyo. Normalde kimsede hata vermeyen farlar biz calisirken taktigimiz icin vermeye başladı ve çozemedim. Videoda uzun far hatasi veriyo onu cozduk ama direk arac aydinlatma arizasi veriyo onu cozemedik. Tamamen bizim hatamiz.
Normalde aldığımızda kodlama gerekmiyor yani ? Halojen farlı araçlar için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt