APP CONNECT

akbykhsn

Yeni Üye
İsim
Hasan
Golf 7.5 Highline Araca Sahibim APP Düğmesine Basınca Yetkili Servise Başvurun Yazısı Çıkıyor Serviste 2.300Tl Fiyat Veriyorlar Bunun Başka Bir Yolu Var Mı Car-Play Kullanmak İçin Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler

Ebayda 174€ fiyatla lisans satılıyor tl ile 1060 civarlarında , lisansi alip online odis olan bir yerde kurulum yapabilirsiniz servisin verdiği fiyat cok yüksek 

@forjust1day Link Atma Şansınız Var Mı Hocam Birde Daha Önceden Yaptıran Tanıdığınız vs Var MI Güvenilir Midir

servisler bu işlem için  en az 1000 tl sini Extra kazanç olarak hanelerine yazıyorlar. 2300 tl yüksek bir rakam gerçekten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunu alsak cdyi göndermesimi lazım kodu mail atsa olmuyor mu? Bende açtırmak istiyorum ama servisin verdiği saçma sapan fiyata bu iş olmaz.birde sanırım usb girişini değiştirmek gerekiyor apple için
İcinde cd yok zaten kurulum kitapçığı ve 3 adet seri numarasi var , odis’te özel fonksiyonlara girip donanimi serbest bırak diyorsun, sonra sırasıyla kodlari giriyorsun, ilk kod hangi fonksiyon olduğu ile ilgili misal appxxxx diye bir kod bunu girince sistem otomatik olarak appconnect olduğunu anlıyor sonra geriye kalan 2 kodu girip sistem aktivite ediliyor olay bundan ibaret

İcinde cd yok zaten kurulum kitapçığı ve 3 adet seri numarasi var , odis’te özel fonksiyonlara girip donanimi serbest bırak diyorsun, sonra sırasıyla kodlari giriyorsun, ilk kod hangi fonksiyon olduğu ile ilgili misal appxxxx diye bir kod bunu girince sistem otomatik olarak appconnect olduğunu anlıyor sonra geriye kalan 2 kodu girip sistem aktivite ediliyor olay bundan ibaret
peki tuna hocam yarın öbür gün model yükseltmek için cihazımızı satmak istedik çıkarıp başka araca takılınca aktivasyon çöp oluyor mu yoksa ölünceye dek bizde mi kalıyor?

Kod tek kullanımlık ve bildiğim kadarıyla şaseye çakıyor bu özelliği, siz cihazi başkasına satsaniz dahi o kişinin aracinda bu cihazdan yoksa media unitesini kullanamaz , crack yapilip kullanabilir aktive ettiğiniz appconnect diger araçta açılmaz, 

Ebay’de 800 tl altına mal olacak fiyatla satış yapan arkadaşa mesaj attım, Türkiye’ye gönderim hususunu sordum. Kendisi paranın yatması üzerine doğrudan şifreyi internet üzerinden yollayabileceğini söyledi. Puanları iyi bir satıcı yanınızda odis bulundurarak sorunu çözmek basit sayılır.

@Kaaan95.ky hocam bende öyle düşündümde hem kargo hem gümrük derdiyle uğraşmamak için ama bize sattığını başkasına da satarsa sıkıntı olurmu acana diye düşündüm

Geri
Üst Alt