Jump to content

Noone1440

ORJINAL VW GECMELI RUZGARLIK

Recommended Posts

Ürün Adı:Vw Gecmeli Orjinal Rüzgarlı

Detaylar:  2016 model aracimda ilk sahibinin sifir alirken serviste taktirdigi orjinal ruzgarliktir,ben cikardim kullanmiyorum.tertemiz urun.Urunun kodu ustunde oradan serviste sorgulanabilir,servisteki fiyati da 500un uzerinde galiba.En onemli ozelligi Gecmelidir,yapistrma felan degil.

Fiyat:  200

Fotoğraf:  

078F1880-AA90-4F44-83B5-082DE58A78A7.jpeg

049359F4-878D-46C2-AD91-9627F3DBCFA3.jpeg

73CCDCE8-5FBF-4DB2-9871-C1133702D693.jpeg

1500386B-D80E-477D-ADA9-F846E02D456C.jpeg

611ACD52-8507-437F-9CB9-B7BCA7743867.jpeg

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürünü ben almıştım arkadaştan, kullanmayacağım için isteyen olursa satabilirim aynı fiyattan

Kırığı vs yok aklınıza birşey gelmesin 1 ayı geçkindir bagajda duruyordu bugün montaj yaptırdım atlantik mavi araçta duruşunu beğenmediğim için kullanmayacağım

rslabc bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bunyamin81 yazdı:

Ürünü ben almıştım arkadaştan, kullanmayacağım için isteyen olursa satabilirim aynı fiyattan

Kırığı vs yok aklınıza birşey gelmesin 1 ayı geçkindir bagajda duruyordu bugün montaj yaptırdım atlantik mavi araçta duruşunu beğenmediğim için kullanmayacağım

Fonksiyonel olarak nasıl? İş yapıyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, bunyamin81 yazdı:

Kullanım durumu nasıl ergonomik bir ürünmüdür ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kullanım durumu nasıl ergonomik bir ürünmüdür ?
Ben montajı çok teferruatlı olur diye beklettim uzun süre taktırmak için ama kendimiz bile takabilir mişiz hocam. Kullanım konusuna birşey diyemem ben sigara kullanmadığım için duruşu önemliydi benim için önler takılınca güzel durmadı hoşuma gitmedi aracımın renginden dolayı
armando bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, yusuf yazdı:

Sigara kullanan için kış aylarında bulunmaz nimet 😂

kesinlikle kışın çok gerekiyor,malu yağmur yağdığı zaman gerekiyor,yapışkanlılardan aldım ama bir süre sonra ya koptu,yada yıkamada çıktı,aynı şekilde olurmu diye çekiniyorum yada ses yaparmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Satılık mı hala??
[mention=4688]bunyamin81[/mention] Hala duruyor mu hocam ? 
Ürün duruyor ön camlara taktım, arka camlara takamadım 7,5 olduğu için mi ben mi beceremedim bilmiyorum.
1d8b1378616a7a69b8ad8a7e2271f0fd.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=4688]bunyamin81[/mention] Bende 7,5'uma takmak için ön camlara talip olacaktım hocam [emoji4]
Vereyim hocam, dediğim gibi ben sigara vs kullanmadığım için yağmurlu günler dışında pek faydasını görmedim :)

Almak isteyen varsa whatsapp üzerinden yazabilir.

Numaram 0535#885*59*62

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...