Sonradan adaptif curuise control

İsim
Kemal kapaklı
Merhaba arkadaşlar aracım 2017 golf 7.5 adaptif curuise control yaptırmak istiyorum sonradan yapan var mı ? Birde parçaları aliexpressten sipariş  vereceğim sorun yaşar mıyım ?31456EED-9E51-42D9-9D20-D19F647A8CDD.pngaliexpressten sipariş verecegim sorun yaşar mıyım nasıl olur ?E0ECDB41-4F68-49EF-8D44-FCCC5D61CAEA.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yemeyip icmeyip parayi toplayip bundan yaptırmak lazim.Cok istedigim birsey.2018 Golf 7.5 Dsg comf.olurmu acabaaaa😥😥😥

Yetkili servisten ayrılma usta arkadaşım var yapılır diyor hatta yaparızda diyor ama radar ayarı nasıl olcak orjinal gibi olur mu acaba karar veremedim. Radar kalibrasyonunu servis yapar mı ?

Hem dsg hem manuel araçlara sonradan acc takılabilir. Lakin bu işi bilen birine yaptırmanız şart. İstanbulda olanlar için adres apo usta veya ender olacaktır. Yetkili servisler kesinlikle bu işe bulaşmıyorlar. Forumdan @forjustoday tuna arkadaşımız şu an bu konuyla ilgileniyor. Bildiğim kadarıyla parçaları da toparladı. Üstelik aracı manuel. Konuyu kendisi görünce mesaj atacaktır. Parça siparişi vermeden önce aracınıza olan uyumluluğundan emin olunuz. Bu tarz işler aceleye gelmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ömer Kahraman hocam  peki front assist olur mu bildiğim kadarıyla acc nin bir parçası acc oluyorsa manuelde onun da olması lazım

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] hocam  peki front assist olur mu bildiğim kadarıyla acc nin bir parçası acc oluyorsa manuelde onun da olması lazım
Oluyor hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Parçaları topladım, acc radarın gümrük işlemleriyle uğraşıyorum montajdan sonra detaylı konu acarım, aracim 7 kasa radar 5Q ile başlıyor, 7.5 kasanın 3Q onun sonradan aktivasyonu yapilabilir mi emin değilim 

@forjust1day @Kemalkapaklı

Yukarıda resmi paylaşılan ürünün içinde yanlış görmüyorsam gateway ünitesi de var. Gateway'in kırılmış versiyonu ise odisden cihaz koruma (CP) kaldırdıktan sonra çalışması lazım. Satıcıya mesaj atmayı deneyin.

@forjust1day @Kemalkapaklı

Yukarıda resmi paylaşılan ürünün içinde yanlış görmüyorsam gateway ünitesi de var. Gateway'in kırılmış versiyonu ise odisden cihaz koruma (CP) kaldırdıktan sonra çalışması lazım. Satıcıya mesaj atmayı deneyin.
İş gw’de bitmiyor , radar içinde aktivasyon geko falan istiyor

Daha önce forumdan biri yaptırmıştı. Sitede bi ara data kaybı olmuştu o konular arasında kaybolmuş olabilir. Yusuf hocamında da dediği gibi kalibrasyonu serviste yapılmıştı montajı da sanırım Apo usta yapmıştı doğru hatırlıyorsam çıkma parça kullanılmıştı o zaman, sistem çalışıyordu ama eminim.

Geri
Üst Alt