android ürün tavsiye

@osmanal51

Hayırlı olsun hocam yakın zamanda video bekliyoruz.. birde bu torpido daki cd çalar sd kart okuyucu falan aktif kullanılabiliyor mu ??

@Ümit Akkaya sagolun çok teşekkürler, bugün montajını yaptım genel olarak beklentilerimin üzerinde, sadece cepten wi-fi ile bluetooth aynı anda çalışmıyor ama ekstra sim kart girişi mevcut, mfa daki tüm menüler aktif ve türkçe hatta navigasyon bile mfa ya çıkıyor, cd changerin çalışacağını sanmıyorum orjinal usb yerine usb takılıyor şuan kurcalıyorum çözdükçe daha çok bilgi verebilirim.

Hayırlı olsun yakışmış cidden.Mfa ekranında navigasyon aktif olduğunda tarif ediyor mu orijinal discover proda olduğu gibi?Birde navigasyon görüntüsünü atmanız mümkün mü?

@driver_can mfa da yol tarifi yapıyor ben önceden deneme amaçlı pusulayı kodladigimdan sadece şuan pusula çıktı pusulada harekete göre dönüyor, navigasyon olarak şuan igo yüklü ama türkiye haritasını bulamadım muhtemelen tr haritası ni yüklemem lazım, onuda yükleyince resim paylasacagim

Hayırlı olsun güle güle kullan. @osmanal51 Benim en çok merak ettiğim bu cihazın çevresel görüşü destekleyip desteklemediği. Eğer öyle bir altyapısı varsa bende hemen bir adet sipariş verebilirim. 

@tuzakcili ürün çevresel görüşü destekliyor ops ekranında 360 derece görüntü cikiyor

@Ender sagolun teşekkürler navigasyon olayını bu sabah yandex yükleyerek çözdüm gayet stabil çalışıyor, intr-net gerekmiyor, 

Geri
Üst Alt