android ürün tavsiye

Herhangi bir multimedya cihazini aracimiza taktigimizda soket sokete aracin garantisinde bir sıkıntı olurmu eski cihazi taktigimizda herhangi bir kod soruyormu fiesta aracimda teyibi fisten cikardiginda yeniden taktiginda bir kod soruyordu ???

[mention=4155]mutlubey17[/mention] marka ? model?
9040c3a63f9312a626ea345a793fdb8c.jpg
Navimexin bir ürününün kasasıyla aynı ancak arayüzü daha sade stock basit bir arayüzü var navigasyon olarak İGO var gayet memnundum uzun yolculuklarda kullandım 3-4 sefer daha garantisi 1 sene mevcut daha sorunuz var ise özeldende konuşabiliriz isterseniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@sarayutku benim araçta garanti de fakat 5 lik ekranı görmekten sıkıldım, bluetooth ve usb olduğu halde

@bcaksk doğru diyorsun sıkıntı olabilir, sim kart olmayan modelinden almak lazım 

ek 1.PNGsim kart girişi bu şekilde sıkıntı olur mu ki

@Ümit Akkaya dün sipariş olusturmustum fakat dhl kargo ile çok fazla olumsuz durum okuyunca satıcı ile tekrardan yazıştık bakalım kargo olayını halledersem alaçam inşallah, cin sitelerinde videoları izledikçe daha çok heveslendim inşallah pişman olmam

siparişi verdim inşallah pişman olmayız

@osmanal51 hayırlı olsun hocam resimleri ve kısa bir video bekliyoruz o zaman :) fiyat olarak neye geldi gümrükte sıkıntı oldu mu acaba

@gkndgn sağolun kabaca bi montaj yaptım gece gece genel itibari ile güzel orjinal ekranın tüm menüleri mevcut, fiyat olarak toplamda 2250 ye geldi gümrük vergisi ile birlikte

Geri
Üst Alt