Comfortline Halojen Far Yerine Led Far Takılır mı

ilker80

Üye
İsim
Ali ilker
Merhaba arkadaslar 🙋‍♂️2018 model golf makyajlı Comfortline aracın standart halojen farları yerine higline dan cıkma led far takılır mı takılırsa olası sorunları neler olur    Muaneden gecmesinde sıkıntı olur mu ( yeni higline araclarda far yıkama yok bildiğim kadarıyla) 

Merhaba arkadaslar 🙋‍♂️2018 model golf makyajlı Comfortline aracın standart halojen farları yerine higline dan cıkma led far takılır mı takılırsa olası sorunları neler olur    Muaneden gecmesinde sıkıntı olur mu ( yeni higline araclarda far yıkama yok bildiğim kadarıyla) 
Far takabilirsiniz ama bununla birlikte far soketi merkezi elektrik ünitesi ve gateway değiştirmeniz gerekli ve otomatik yükseklik ayar takılmalı (afl)

@forjust1day yanıtınız için tesekkür ederim . sahibinde de izmirde ünal otoda çıkma orjınal ( mesajda oyle söyledi)  çiftine 2000₺ istedi bana baya uygun geldi ama guvenip alamadım adanada yasıyorum bu bahsettiğiniz işlmeler tahmıni ne kadara tutar 

2014 Comfortline için konuyu takipteyim, sıfır parçalarla 10 bin liradan aşağı tutmaz diye düşünüyorum.

comfortline araçlar için orjinal j led far grubu takmak bütçe açısından pek mantıklı gelmiyor bana.ya tayvan ürünü biraz kaliteli replika takabilir yada orjinal helde devam edersiniz. Ama imkansız değil elbette oluru var fakat F&P olarak şahsen ben yapmazdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender evin diğer aracıda  golf 7 highline (takmak istediğim 7.5 ) onun farına alıstıktan sonra diğerinde sellektör yapasım gelmiyor . Eksikliğini hissettiğim far cok basıt kacıyor karsımdakınınde gozunu kör edecek sekılde de olmasını istemediğimden orjınale yakın sekılde halletmeye ve butceyıde min tutmaya calısırım 

Takipteyim arkadaşlar.arkadaşın olayın aynısı bendede mevcut.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba tekrardan.2018 çıkışlı makyajlı kasa golf 1.6 tdi mıza çift j veya facelift diye geçen ön farlardan takmak istiyoruz.internetten araştırdık biraz.7 kasaya uyar 7.5 için uymaz diye bilgi veriyorlar.önerileriniz bekliyorum

@Alp54  benim bildigim makyajli kasanin on farlari makyajsizlara uymuyor makyajlilarin farlari yan panele dogru daha uzun 

@Ender evin diğer aracıda  golf 7 highline (takmak istediğim 7.5 ) onun farına alıstıktan sonra diğerinde sellektör yapasım gelmiyor . Eksikliğini hissettiğim far cok basıt kacıyor karsımdakınınde gozunu kör edecek sekılde de olmasını istemediğimden orjınale yakın sekılde halletmeye ve butceyıde min tutmaya calısırım 
ilerleyen zamanlarda SÖK/TAK şeklinde muadil ürünler çıkması muhtemel olmakla birlikte,  Her geçen gün ülkemizde Far merkez üretim noktaları çoğalmakta. işin ehlini yapan epeyce kişiyi bulmak da eskisi gibi zor değil. biraz araştırmak ile olumlu bir sonuç alınması muhtemel. 

Kendi Yorumum: GOLF 7,5 diye tabir ettiğimiz Makyajlı kasa GOLF için En büyük Değişim Media ,Far ve Hayalet ekran olmakla birlikte Sadece Highline donanım seviyesinde bulunmakta . Zaten Fiyat Politikasindan da anlaşılabildiği üzere Comfort ve midline  araçlarda neredeyse tampon ve yeni nesil media harici hiçbir extra ekleme yok sayılır. 

10 aralıkta çözüme kavuşturacağız inşallah.foto yükleyeceğim beyler.

Saniyorum aftermarket(replika) far takacaksiniz.Merakla sonucu beklemedeyim.
Nihayet çift j ledleri taktık hocam.6 ay sonra [emoji23][emoji23][emoji23]

Geri
Üst Alt