Bir kazanın günlüğü.

Çok geçmiş olsun.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun. TOMA ile karşılaşmanız da büyük talihsizlik olmuş. 

Teşekkür ederim arkadaşlar, TOMA büyük bir talihsizlik oldu. 

*** Bu arada değer kaybı ne kadar alabilirim, bilen arkadaşlar varsa iyi olur.

Çok geçmiş olsun,Allah beterinden korusun ..Doğru olanı yapmışsınız..

herhangi bir arıza ya da durumda sanayicilerin yüzüme bakmayacağını bildiğimden dolayı serviste yapılmasına karar verdim.
Bence de doğru bir karar vermişsiniz, toma'nın kör noktasına düşmüş olmanız büyük talihsizlik olmuş. Evet sanayide ucuza yaptırabilirdi belki ama usta dediğimiz o kişileri çok iyi tanımıyorsanız eğer içiniz rahat bir şekilde o araca binemezsiniz. En azından şimdi içiniz/vicdanınız rahat olacak ve ileride satış yaparken de karşınızdakine yalan söyleyip kul hakkına girmek durumunda kalmayacaksınız. Büyük geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence de doğru bir karar vermişsiniz, toma'nın kör noktasına düşmüş olmanız büyük talihsizlik olmuş. Evet sanayide ucuza yaptırabilirdi belki ama usta dediğimiz o kişileri çok iyi tanımıyorsanız eğer içiniz rahat bir şekilde o araca binemezsiniz. En azından şimdi içiniz/vicdanınız rahat olacak ve ileride satış yaparken de karşınızdakine yalan söyleyip kul hakkına girmek durumunda kalmayacaksınız. Büyük geçmiş olsun.
Aynen öyle...

Bu arada adam gerçekten beni görmemiş, “ezerken bile farketmedim yanımdaki arkadaş haber verdi” dedi.

.

Böyle yaptılar🤔

Cok gecmis olsun en dogrusu serviste yaptirmaktir kaskoya bosuna para vermiyoruz sonucta disarda lanetdayn yaparlar hasarsizlik gidebilir yapacak bisi yok arabayi satarken oturdugunuz blok site apartman dairesi is veya normal arkadas bile alir cunki o bir golf kafaniza takmayin bununla kurtardim daha buyuklerinden diye dusunmek lazim servisler malesef sisiriyor fiyati ekmek kapisi tabi :) kasko sirketiniz iyi olsun da gerisi ALLAHA emanet ismi lazim degil genel ali hasarli araclara kasko yapmiyor diye duydum bulasmayin mumkunse hasarsiz dayilardan ekmek yiyorlar :)))

Kornaya falan basmadınız mı ? TOMA nasıl U dönüşü yaparken duran araca çarptı ?

Kaskom quick ti sorun çıkarmadı. Karşı taraf suçlu ama kendi kaskomdan yaptım işlemleri, yukarıdaki nedenlerden. İkame aracımı da verdiler. Zannedersem hasarsızlık indirimi de dahil birsey eksilmedi. Fiyat farkının çıkacağını da zannetmiyorum. 

*** Aracı durdurdum geçmesini bekledim, geçmedi. Ben hareket edeyim derken o da hareket edince çarptı ama adam seni hiç görmedim dedi😔

TOMA dan zaten goremez de yani neyse simdi bisi dicem ceza alicam :))))

Gecen de ana cadde uzerinde ilerleyen bir trafik polisi aracindan yola pet sise ve cop atildi... Balkondan bakarken gordum, saskinlik icinde ne yapicami bilemedim... Emniyetin sikayet hattina e-posta attim. Muhtemelen iplemezler...  Ulkem adina umutszuluga kapiliyorum..

Ben kucukken bir kamu spotu vardi. Yol kenarinda park halindeki aractan disari portakal kabuklari atiyodu adamin biri. Sonra da "duyarli bir vatandas" portakal kabuklarini yerden toplayip aracin icine atip ayar veriyodu duyarsiz vatandasaa :) Aklima bu geldi.

Valla biraz vurdumduymazlar. Yani sen dikkat edeceksin bunları görünce.

Geçmiş Olsun Değerli Hocam. Allah sizi korumuş ge4cwktwn büyük badire atlatmışsınız. Aracınıza ve işin takibine verdiğiniz emek takdire değer. Ne yazıkki Kazalı Araçları servisler daha çok seviyorlar daha çok para kazandiracaklari için.
Toplum olarak daha bilinçli ve özgüveni yüksek olduğumuz sürece bazı alışkanlıklar değişecektir buna eminim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt