Katlanır ayna problemi

Omer_Kahraman

Katılımcı Üye

İsim
Ömer kahraman
Arkadaşlar aracıma katlanır ayna taktım. Aynalar joystickten açılıp kapanıyor problemsiz. Fakat menüden park ettikten sonra katla seçeneğini bir türlü aktif edemiyorum. Çinli 6.5 inç cihaz takılı ben de. Eski cihazımı da taktım denedim fakat bir türlü o menü açılmıyor. Bunu kodlama ile açmamız mümkün mü?

Yani arabamdan inince kendi kendine katlanmıyor aynalarım. İlla ki joystickten kapatmam gerekiyor. Aynı şekilde kumandadan arabı açınca ve kitleyince de açılıp kapanmasını istiyorum.

Aktif edemediğim menü en alttaki.
a24ae2ca7d67b8b16f48456761a73ade.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu an Honda mantığıyla çalışıyor anlaşılan! 

@Ömer Kahraman Ömer hocam şu kodlamarı kontrol eder misiniz ? 

Sürücü (42) Ve Yolcu Kapısı (52) kanallarından  byte 4 bit 4-6  foldable mirrors installed ve comfort mirror folding active

Central Electric (09)

funk spiegelnklappen active

Menüsteuerung funk spiegel anklappen active

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] Ömer hocam şu kodlamarı kontrol eder misiniz ? 
Sürücü (42) Ve Yolcu Kapısı (52) kanallarından  byte 4 bit 4-6  foldable mirrors installed ve comfort mirror folding active
Central Electric (09)
funk spiegelnklappen active
Menüsteuerung funk spiegel anklappen active

Teşekkürler hocam. Central elektric kodlaması eksik kalmış. Siz demeden daha önce kendim deneme yanılma yoluyla hallettim. Ancak cevabınız burada kalsın yapamayan arkadaşlar kullanırlar. [emoji106][emoji16]

Benim araçımdada tam tersi anahtarla katlanıyor fakat işin tuafı şurda anahtarla araçı açtığımda aynalar açılmıyor illa içine binip kontağı çevirince açılıyorlar bunu nasıl cözebilirim bi bilgisi olan varmı 

Benim araçımdada tam tersi anahtarla katlanıyor fakat işin tuafı şurda anahtarla araçı açtığımda aynalar açılmıyor illa içine binip kontağı çevirince açılıyorlar bunu nasıl cözebilirim bi bilgisi olan varmı 
Ben de öyle olsun istiyorum [emoji16] kontakla beraber aynalar açılsa benim için daha iyi olacak.

@yusufacs Hocam sizin aynanınız çin işi olanlardan ondan öyle , ben katlanır ayna ararken 2 tip ayna vardı biri sizinki gibi olan biride ömer hocamın aynasını gibi olanlardan . Birkaç satıcıya da sormuştum kapıları açtığımızda açılabilir yapabilir miyiz diye araya modül koymanız gerekiyor demişlerdi .

Ben de öyle olsun istiyorum [emoji16] kontakla beraber aynalar açılsa benim için daha iyi olacak.

Valla hocam inan kontakla açılıyor keşke anahtarla araçı açtığımda açılsaydı 

@yusufacs Hocam sizin aynanınız çin işi olanlardan ondan öyle , ben katlanır ayna ararken 2 tip ayna vardı biri sizinki gibi olan biride ömer hocamın aynasını gibi olanlardan . Birkaç satıcıya da sormuştum kapıları açtığımızda açılabilir yapabilir miyiz diye araya modül koymanız gerekiyor demişlerdi .
Allah Allah ilk defa duydum valla hocam türkiyedeki gelen malların herhalde hepsi bu şekilde inşallah bozulmaz :D takarken bile acabamı diye geçirdim içimden serviste orjinali 2.400 tl civarındaydı 1.200 tl cözmüştüm yan sanayi altı ledli 

Merhabalar arkadaşlar

benimde aynayla ilgili bir sıkıntım var

kumandadan aynaları kapat dediğimde aynanın birisi açılıyor birisi kapanıyor sanırım kodlama sırasında hata yapıyorum. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz 

2015 öncesi araçların aynaları kontak çevrilince açılıyor. Aynanın Çin'den alınıp alınmamasıyla alakalı bir durum değil.

@mbonat Gözlemlemedim. Kapı kontrol modülleriyle alakalı bir durum eğer eski model aracın kontrol modülünü takarsanız aynalarınız kontak çevrilince açılır.

Geri
Üst Alt