Kaputttaki taş izleri

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Bu taş izlerine öneriniz nedir? 

IMG_20181031_135312.jpg

Rötuş boyası ile halledebilirsiniz hocam. Ben de geçenlerde arka tamponu boyatmışken rötuşları attırdım. Kaputta sizinkine benzer 2-3 çok küçük nokta vardı. Hepsi rötuş boyası ile halloldu.

Canım sıkıldı bunları görünce ne ara oldu onu da anlamadım hiç 

aynı renk benim de aracım fotoyu görünce kendi aracımı gördüm sanki yapacak bir şey yok bir şekilde oluyor çok inceledikçe de sanki her yerinden çizikler çıkıyor arabada. benim üzüldüğüm nokta şu ki kendi hatamdan olmayan şeylerden araç zarar görmesi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aynı renk benim de aracım fotoyu görünce kendi aracımı gördüm sanki yapacak bir şey yok bir şekilde oluyor çok inceledikçe de sanki her yerinden çizikler çıkıyor arabada. benim üzüldüğüm nokta şu ki kendi hatamdan olmayan şeylerden araç zarar görmesi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen hocam inceledikçe sanki hergün yeni birşey ortaya çıkıyor :(

Hocam rötaj boyası halledebilir sanırım. Dışını korumak için wax vs sürebilirsiniz araca.

Aracımı sıfır aldığımda kaput koruma filmi yaptırmıştm sanırım en net çözümü bu

@Muhammed 

Hocam taş izlerine çözüm rötuş boyasıdır. 

@forjust1day 

Hocamın dediği gibi aldıktan sonra kaput koruma filmi kaplatırsanız sorun olmaz. İki aracımada ilk işim bayiden aldığım gibi kaplatmak oldu. Bu arada hocam bende Tekirdağlıyım. Aracınızı limanın ışıklarında hep görüyorum😊 dolmuşla çarşıya geldiğim için. 1.2 comfortline sanırım ama epey ekleme yapmışsınız highline dan farkı kalmamış👍

İkamet adresim Tekirdağ sahil o sebeple aracı oraya çekiyorum :)  highline plus oldu kendisi :D  kapalı spor salonu ordaki çay bahçesine beklerim buyur çayımı iç tanışmış oluruz

Hocam kesin çözüm kaput koruma ben hemen kaplattım ufak tefek tamponda oluyor onuda rütüş yapıyorum.

Yaza doğru artık kaput koruma düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt