Bu Kampanyayı Nasıl Buluyorsunuz?

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Herkese merhaba sizce bu kampanya nasıl fiyat olarak, yerel bir firma tarafından yapılıyor reklam olmasın diye isim vermek istemedim yorumlarınızı bekliyorum. 

IMG_20181031_120008.jpg

Eksik kalmış o hizmetler, yazarken yıkadıktan sonra fiber bezle temizleme hizmeti, araç yıkanması sonrası tekerleği parlatma hizmeti, hemen kirlenmesin diye ayak altlarına kağıt paspas koyma hizmeti eksik 

Neden tepki oldu bu kadar? 

Tokatta seramik kaplama hariç

klima temizliği ozon falan 

+ rutuş vs 450 tl ye yaptırdım

Kimse bişey demiyor neden acaba yorumlar normalde yağardı :D

Hocam fiyat fena değil. Eğer bu hizmeti veren bilindik bir detailing firması tarafından yapılıyorsa, yaptırılabilir. Ama merdiven altı bir yer ise hiç girişmeyin.

Hocam fiyat fena değil. Eğer bu hizmeti veren bilindik bir detailing firması tarafından yapılıyorsa, yaptırılabilir. Ama merdiven altı bir yer ise hiç girişmeyin.
Şehirde bilindik bir firma hocam her çeşit araç yaptıklarını görüyorum Renault dan turunda Mercedes e kadar bütün araçlar var yaptıkları işlemlerde o yüzden güvenilir gibi geldi bana 

Şehirde bilindik bir firma hocam her çeşit araç yaptıklarını görüyorum Renault dan turunda Mercedes e kadar bütün araçlar var yaptıkları işlemlerde o yüzden güvenilir gibi geldi bana 
İçinize sindiyse ve dediğiniz gibi her araca hizmet veriyorlarsa yaptırın hocam. Soğuk kış öncesi iyi olur. 

1250 bana hala çok geliyor :D  Sadece 999 TL! olsaydı kurtarırdı :p  

Geri
Üst Alt