Gizli özellik açma

vevren

Yeni Üye
İsim
Volkan
Arkadaşlar merhaba .Golf 7,5 aracım var.Gizli özelliklerini açtırmak istiyorum .Fakat aracın garantisinin bozulup bozulmayacağı merak ediyorum.Ayrıca sonuçta yazılım.Araca da zarar verme ihtimali olur mu?Aracın sistemine etkisi ne olur ?Yardım ltf 

Arkadaşlar merhaba .Golf 7,5 aracım var.Gizli özelliklerini açtırmak istiyorum .Fakat aracın garantisinin bozulup bozulmayacağı merak ediyorum.Ayrıca sonuçta yazılım.Araca da zarar verme ihtimali olur mu?Aracın sistemine etkisi ne olur ?Yardım ltf 
İşlemler işini bilen tecrübeli ellerde yapıldıktan sonra aracınıza hiçbir zararı olmaz.

Garanti meselesi servistekilerin zekasına kalmış durumda malesef. Arabaya bindirip yaptığım kodlamaları ve nasıl yaptığımı gösterdiğim usta ve servis danışmanlarım da oldu bu hayatta :)  

Ancak “sis farın direksiyonu çevirince yanıyor bunda böyle bir özellik yok arabana yazılım atılmış 3.000₺ ver orijinal yazılımını yükleyelim garanti bozulmasın” diyen utanmaz arlanmaz ahlaksızlar da gördü ve duydu bu gözler kulaklar :)

Korkukacak bir durum yok onlar sizin özellik açtığınızı kolay kolay anlayamaz. Kadran selamlamayı falan bilirler anca :)  bir nabız yoklar en kötü servise giderken kapatırsınız. Zaten yağ bakımını 30 dk da yapıp arabayı arkada 1.5 saat bekletip 1200 tl yi hak etmiş görünüyorlar. 30 dk da özelliği falan anlayamaz onlar :)  

Bugün koltuk ısıtma taktım. Yarın servise gideyim sonradan takıldığını anlayamazlar :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba bende 1.2 comfortline aracimla araniza yeni katildim gizli ozellik olarak kadran selamlama ve kitlerken kornanin calmasini istiyorum bursada guvenilir bu isi yapacam kim var ve fiyat nedir 

Aracinizda bir sorun olursa loglari çekip karşılaştırma yapıyorlar bitlerde farklılık görürlerse garanti dısı bırakıyorlar tecrübe ile sabit fabia aracımda yaşadım 

Geri
Üst Alt