Compositon media 5 inç kamera sorunu

stark98

Üye
İsim
Umut
Arkadaşlar merhaba AliExpress ten geri görüş kamerası için gerekli malzemeleri aldım ancak montajdan önce kodlamaya bakmak istedim ama kanal 37-navigasyon bölümü mevcut değil ? Acaba 5” için kamera özelliği Yok mu ?

Bilgim kadarıyla 6.5 inçlik medialar destekliyor kamerayı. 5.8 inçlikler de destekliyor olabilir tam emin değilim. Bununla ilgili forumumuzda konu var. Aramayı kullanarak bulabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5 inçlik ekranlarda destekleyen var . Benim aracım makyajlı kasa 2017 comfortline benim ekranım desteklemiyor ama 2016 comfortline 5 inç ekrana sahip golf destekliyor 😊 @forjust1day hocam bazı 5 inç ekrana sahip leonların desteklediğini bazılarının desteklemediği söylemişti vag com la bağlanıp bakıması lazım

İlginç bi durum açıkçası bu 😂😂 peki nasıl anlayabiliriz desteklediğini ?

@stark98 Vag com ile bağlanıp kodlama yaptıkdn sonra geriye taktığınızda ekran geliyorsa destekliyordur

araç kaç model, cihazda telefon özelliği var mı ?

2016 model comfort  fabrikasyon bluetooth var aracimda acaba geri gorus destekliyor mudur? Kodlama disinda anlayabilecegimiz bir yol var midir?

2016 model comfort  fabrikasyon bluetooth var aracimda acaba geri gorus destekliyor mudur? Kodlama disinda anlayabilecegimiz bir yol var midir?
Hocam yetkili servise gidip orijinal geri görüş kamera taktırmak istediğinizi söyleyin yedek parça satan arkadaşa. O da sizden şasi no isteyecektir. Aracınızdaki medianın uyumlu olup olmadığını söyler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt