1.0 tsi dsg nasil alinirmi

Ben kullanıyorum. Gayet memnunum.Tavsiye ederim. Aklınızda çekişiyle ilgili endişe varsa olmasın. :)

Yok hocam arabayı aldım ama kronik sorunları varmi ,dsg konuşu biraz biraz tedirginim 

Yok hocam arabayı aldım ama kronik sorunları varmi ,dsg konuşu biraz biraz tedirginim 
Dsg basli basina bir sorun zaten. Ama 1.0tsi in 1.4tsi(150) ve 1.6tdi ya gore torkunun daha az olmasi nedeniyle nispeten dsg daha sorunsuz olacaktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ozellikle DSG deneyimlerinizi bekleriz... Ayrica kronik sorunlarini araci almadan arastirmadiniz mi (?)

Araba bu, cikletten mi cikiyoo :s

1.0 tsi  torku düşük 1.4 tsi  dan ???

Dsg sorun çıkartabiliyor ama otomatik araç her markada risk. Ford un powershift' i mesela. Şanzımanı silkelemeyen kaç powershift vardır acaba. Dsg nin adı çıkmış. 

1.0 tsi ile 1.4 tsi 125hp ayni tork değerine sahip ?
Haklisiniz, duzeltelim 150lik olan icin farkli diyelim.

Bizim dsg icin max tork 250. 150 tsi ve 115tdi tam sinirda. Bi de bunlara yazilim attirip torku artiranlar var ki eyvah eyvah.

@ahmet306 Bildiğim kadarıyla DQ200 kodlu şanzıman 250 nm torka kadar araçlarda kullanılıyor. Maksimim kaldırabilceği tork 250 değil .

Valla hocam aldım. ama çok araştırma yapmadım açıkçası dizeldeçok dsg var insanla rm emnun ki alıyor ben1.0 TSI den gayet m em nunu m kısa mesafe kullanıyorum 7,8geneldeortalama yakıt Dsg'de gayet başarılı daha önce C v T Ve yarıotomatik kullandımve gayetbaşarılı buluyorum dediğim gibi kron ikso run larını bilmi yorum

Geri
Üst Alt