ANKET- Araçlarımız ne renk?

Araçlarımız ne renk?

• saf beyaz

Kullanılan: 91 46.4%
  • siyah

Kullanılan: 2 1.0%
  • pasifik mavi

Kullanılan: 30 15.3%
  • kurşun grisi

Kullanılan: 8 4.1%
  • tungsten gri

Kullanılan: 31 15.8%
  • günbatımı kırmızısı

Kullanılan: 3 1.5%
  • refleks gümüş

Kullanılan: 7 3.6%
  • derin siyah

Kullanılan: 4 2.0%
  • tornado kırmızısı

Kullanılan: 10 5.1%
  • oryx beyazı

Kullanılan: 1 0.5%
  • uranüs grisi

Kullanılan: 2 1.0%
  • yarış mavisi

• gece mavisi

Kullanılan: 5 2.6%
  • karbon çelik grisi

• Kullanılan toplam oy
    196
Merhabalar :)

Ben yeni katıldım da sizlere bir şey sormak istiyorum. Benim aracım saf be beyaz ve pasifik maviye kaplatmak istiyorum. Ama tabiki fabrika çıkışlı gibi dursun da isterim. 2200 lira gibi bir fiyat cikardilar. Ne düşünüyorsunuz? Yani açıkçası çok anlamıyorum araba işlerinden ama renginden hosnut degilim pek :)

Günbatımı kırmızısı..

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Henüz üretime bile girmese de tornado kırmızı :)

Kırmızı da çok az sanki sitede.

Pasifik mavi aracim. Kapali garajda oldugu halde asiri tozlaniyo

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.4 TSI Gümüş Gri. Seçeneklerde göremedim.

Uzun dönem anket sonucu büyük ihtimal

1. Beyaz

2.tungsten gri

3'te pasifik mavi olur kanımca.,

Sıcak iklimde olan insanların beyaz tercih etmesi kadar doğal bişey olamaz (ben yine de koyu renkler olmadığı için gümüş gri yada tungsten gri tercih ederdim sıcak iklimde yaşasam ancak öyle sıcak iklimlerde yaşamadığım için bilemem yaşamayan bilemez., Bunun haricinde neden beyaz seçilir sorusu eskiden bmw, mercedes gibi markalar sinyal lambalarını turuncu yaptığı dönemlerde çok tutuldu ve gerçekten o dönemlerde turuncu stop ile beyaz harika duruyordu, şimdi bu turuncu stop mevzusu da araç üreticileri yapmadığı için neden tercih edilir ülkemizde bir beyaz renk furyası aldı başını gitti, her kafamızı çevirip park eden araçlara baktığımızda 10 aracın neredeyse 9'u beyaz., Artık üreticiler köşeli hatlı araçlar tasarlamadıkları için eskisi kadar araçlara beyaz yakışmıyor, beyazın en büyük artısı aracın bir yeri boyanması gerektiğinde "ucuz boya" olduğundan renk farkı yada renk tutmaması gibi bir durum olmaması, rutuş işlemi içinde zahmetsiz, ben antalya, adana gibi şehirlerde yaşamadığım sürece tercih etmezdim, Pasifik mavi, Tungsten, Night blue, kurşun gri, kırmızı gibi renkler varken beyaz biraz sönük kalıyor

Geri
Üst Alt