kart okuyucu

mkl8758

Yeni Üye
İsim
mikail
Mrb arkadaşlar golf 7 comfortline araçımda orjinal teybın kart okuyucu kısmı bozulmuş çalışmıyor ne yapabilirim kart okuyucunu iptal edip belki saçma olacak  usb cevirme işlemi olurmu bilgim yok bu konuda yardım almak istiyorum

TEYP ÜZERİNDEKİ KART OKUYUCU TAMİR VEYA DEĞİŞİM OLUYORMU BAŞINA GELEN OLDUMU?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mrb arkadaşlar golf 7 comfortline araçımda orjinal teybın kart okuyucu kısmı bozulmuş çalışmıyor ne yapabilirim kart okuyucunu iptal edip belki saçma olacak  usb cevirme işlemi olurmu bilgim yok bu konuda yardım almak istiyorum
 TEYP ÜZERİNDEKİ KART OKUYUCU TAMİR VEYA DEĞİŞİM OLUYORMU BAŞINA GELEN OLDUMU?
Tamiratı veya çözümü pahalıya mal olacaksa sizde bu vesile ile media ünitenizi değişebilirsiniz belkide.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.5 '' MIB MQB Için Araba Radyo 5GG 035 280 B Golf 7 Passat B8 MK7, Bluetooth OPS 5GG035280B MirriorLink Araç Bilgileri
https://s.click.aliexpress.com/e/cPJcgr32

Bu da nerden ve ne alacağınızı gösterir tavsiyemiz :)

Forumda konuları da var birçok arkadaşımız kullanıyor bunu. 

Özetle ekranı büyük Bluetooth usb aux telefon görüşmesi mirrorlink telefon bağlantısı var. Cd yok.menüsü ingilizce, araç bilgileri ekranı yok, Yazılımdan anlayanlar Türkçe yazılım video oynatma geri park kamerası telefonun ekranını yansıtma gibi özellikler ekletebiliyor.

Şahsen ben kendim yapamadım bunu cihaz yazılımı çöktü çöpe atılacak kıvama geldi, 100 lira karşılığında birine yaptırdım.şuan Çok memnun kalarak kullanıyorum.

Şimdiye kadarki aldığım en ucuz ama en çok işimi gören elektronik eşya diyebilirim. Yazılımı yükseltince telefonun ekranı media ekranına aktarabildim oradan kullanabildim navigasyon youtube vs

ancak bir telefon tutucu ile direkt telefonu kullanmak daha kolay geldi. 

Linke direkt tıklayınca açılmıyor nedense, sağ tıklayıp yeni pencerede açın deyin ürün sayfası gelir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt