Sd kart sarki sorunu

kangaster

Üye
İsim
Mustafa
Selamlar herkese 32 gb lik samsung sd kartimda sarkilarimi kopyaliyorum fakat t harfine kadar gorunuyor y w z vs ile baslayan sarkilar gorunmuyor sandisk 16 gb sd kartta denedim sd kart adaptoru degistirdim yavas bicimlendirdim hizli bicimlendirdim tekrar kopyaladim bilgisayar ve telefonda gozukuyor fakat arabada gozukmuyor sinir oldum bu duruma degerli gorus ve onerilerinizi bekliyorum hocalar

Selam

Bende aynı kartı kullanıyorum bi sıkıntı olmadı şarkılarda sıkıntı vardır muhtemelen. Her MP3 dosyasını bile çalmıyor media ünitesi dosya türlerini kontrol edin bi de, olmadı servise danışmak işe yarayabilir belki bi güncelleme falan vardır yapılmamış. Ben MP3 dosyalarını bile işliyorum çünkü her MP3 dosyasını dahi açmıyor maalesef çok gelişmiş bi ünite olduğundan 8D standart 128 kbps yapıyorum şarkıların seslerini de belli seviyeye çekiyorum farklı ses yükseklikleri olmasın diye şimdiye kadar bi sıkıntısını görmedim SD kartında media ünitesinin de hatta yedekte yıllar önce aldığım bi 4 gb'lık hafıza kartım var onda dahi sıkıntı çıkarmadı FAT32 format atılmış şekilde kullanıyorum kartların ikisinide NTFS destekliyormu bilmiyorum zaten.

Cok saol hocam cevabin icin sarkilarimda sorun oldugunu zannetmiyorum cunku usb ile actigimda ayni sarkilari hepsini gosteriyor hicbir sikinti olmuyor ntfs desteklese bile sd kartin omrunu cok fazla yiyor onerilmiyor exfat yaptim bicimlendirip gene olmadi sorun arabanin sd kart ünitesinde ama ne :)

Yardimci olabilecek bilen veya fikri olan var mi hocalar 

Selamlar tekrardan sorunu bir sekilde cozdum yararlanacak arkadaslar olur diye yazmayi borç bildim sd kart icine bir klasor daha olusturup geri kalan 70 kusur sarkiyi onun icine attim ve boylece onlari da gordu ve okudu her neyse golf7 de klasor okuma siniri herhalde 1020 ile sinirli umarim yararli olmustur o kadar takladan sonra bu denli kolay cozum hic hos degil ama sonuc tatmin edici :) sevgiler..

@kangaster sd karti ntfs formatinda bicimlendirdim ve duzeldi. (2016 highline golf)  [2015 polo ntfs formatli sd karti okuyamadi]

@palamut tesekkurler hocam 1020 sarki gozukuyor en fazla ikinci klasor yapip atmistim bildirimi gorunce ntfs yapinca 2bin 3binde olsa tek klasorde gorebiliyoruz galiba deneyeyim oyle saolun 

@palamut ntfs yapinca teyibin tepkileri yavasladi (ya da kartin; her neyse artik)

diger formatta muzikler daha hizli acilip daha hizli degisiyor.

Geri
Üst Alt