Golf 7.5 jant sürtmesi

Furkan0189

Yeni Üye
İsim
Furkan
Merhabalar kardeşim benim aracın sol ön jantı sürtmüş ben bu janta ne yapabilirim bilginize başvuruyorum lütfen yardımcı olurmusunuz 

5CDA6CC0-E51D-412E-91F7-F4604C24A69F.jpeg

Geçmiş olsun hocam. Renk iyi tutacak şekilde boyatabilirsiniz. Başka çözüm yok gibi gözüküyor yüzey aşındığı için.

Teşekkürler hocam bunu kim boyayabilir 

Teşekkürler hocam bunu kim boyayabilir 
Serviste de boyayabilirler ama her servis iyi işçilik yapmadığı için özel bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim. Yaşadığınız şehirdeki bu işi iyi yapanları araştırın ona göre boyatabilirsiniz hocam.

Sizin yedek lastikte bu jantın aynısından yok mu ? Eğer yoksa macun çekilip boyanması lazım kaskoda mini onarım varsa onlarında yapması lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stepne ince değilse onu kullanın bunu strpne yapnın boyatmaya cok para istiyolar

@caglar_61 galiba ince teker benim işletme benim bunu çözmem lazım çok para istiyorlar derken anlamadım bu yapılabilir mi eskisi gibi olabilir mi yani ? 

@caglar_61 ve sizce o jantı mı yaptırayım komple hepsini siyaha mı boyatayım bu işlemi kim yapabilir koparta boyacıları mı jant boyayan Tuning tarzı yerler mi 

Geçmiş olsun hocam..

Can sıkıcı bi durum 

En kısa yol güzel bir ustanın eline bırakmak bu işi..

Siz janttan daha çok on takıma baktırın bence jant sürtülür boyatilir bu onemli değil, jant surtulunce on tskim bazen daha çok zarar görebiliyor.

Geri
Üst Alt