Geç çalışma ve rölantide titreme!

Thelordofdark

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Arkadaşlar aracım 1-2 gün çalışmayınca geç alıyor ve mesala kırmızı ışıkta durdum böyle silkeleme titreme gibi hareketler yapıyor aküye baktırdım aküm iyi ancak bilgisayara bağlattığımda 3. enjektör arıza veriyor enjektördü bundan yapar dedi sizcede öylemi başka bir sorun olabilir mi birde acaba katkı maddesi eklesem düzelebilirmi?(Würth enjektör temizleyici)

Arkadaşlar aracım 1-2 gün çalışmayınca geç alıyor ve mesala kırmızı ışıkta durdum böyle silkeleme titreme gibi hareketler yapıyor aküye baktırdım aküm iyi ancak bilgisayara bağlattığımda 3. enjektör arıza veriyor enjektördü bundan yapar dedi sizcede öylemi başka bir sorun olabilir mi birde acaba katkı maddesi eklesem düzelebilirmi?(Würth enjektör temizleyici)
Araca hiç bir şekilde hangi sebebten olursa olsun bu tip enjektör temizleyicisiymiş, yakıt katkısıymış falan ekletmeyiniz., bu tür ürünlerin henüz olumlu-olumsuz yönleri bilinmiyor.!

hocam muhtemelen paranızı almak için sallamışta olabilirler. En temizi kendi vagcom kablonuz olacak bu durumlarda arıza var mı yok mu diye kendiniz bakacaksınız. Bakan adam ya ben buna havadan bir tane enjektör temizleyici satayım demiş olma ihtimali yüksek. 

Geri
Üst Alt