Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Dünkü servis görüşmemde bu problemin yeni Passatlar'da da görülmeye başlandığı bilgisi verildi. İşin boyutu ciddi ama nedense 40. hafta denip duruyor. Acaba Doğuş mu bizi ciddiye almıyor sallıyor yoksa Almanya mı gevşek davranıyor anlamış değilim?

MyValue dedi:
@asturias Merhaba Hocam , 

6.5 " lerde ne gibi problem var
Merhaba,

Hocam şimdiye kadar en belirgin sorun saatin geri kalması ve trip, yakıt tüketim gibi yol verilerinin günlük olarak kendi kendine sıfırlanması.

bu arada 2 gündür saatim geri kalmıyor ilginç şekilde. trip verilerim sıfırlanıyor ama. bi de ufak bişey ama bu telefondan kaynaklı bişey de olabilir; bluetooth ile konuşmaya çalıştım araçtan ses gelmedi. telefonu kaldırıp yeniden eşledim düzeldi.

Benim aracımda da şöyle bir problem var. Saat genel olarak aracı her açtığımda ileride oluyor. 2-3 saatlik bir farktan bahsediyorum. İşin garip yanı sadece saatimde sorun var. Km verileri hiç sıfırlanmadı daha. Aracımı alalı tam bir hafta oldu ve 200 km de.

Herkeste de geri kalma durumu var garipsedim şimdi benim durumu  :D

yusuf dedi:
@yarchi

Yaz saati ayarlarını kurcaladınız mı hocam hiç. Bir bakın derim.
@yusuf Hocam hatırladığım kadarıyla yaz saati uygulamasında tik var. Saat dilimi +-0 görünüyor. Başka bir ayar mı yapsam. Yada yaz Saati olayını mı kapatsam. Ne önerirsiniz?

yarchi dedi:
@yarchi

@yusuf Hocam hatırladığım kadarıyla yaz saati uygulamasında tik var. Saat dilimi +-0 görünüyor. Başka bir ayar mı yapsam. Yada yaz Saati olayını mı kapatsam. Ne önerirsiniz?
hocam bende tikli yaz saati. +0 da su an.

aslında söyle bi durum var. gecen 5 günün 4unde geri kalmadı. 1 gun bindiğimde 10 dk geriydi. Ama mesela bu sabah tamdı saat. Fakat yakit verilerim hep 0'laniyo

maniax dedi:
@yarchi

hocam bende tikli yaz saati. +0 da su an.

aslında söyle bi durum var. gecen 5 günün 4unde geri kalmadı. 1 gun bindiğimde 10 dk geriydi. Ama mesela bu sabah tamdı saat. Fakat yakit verilerim hep 0'laniyo
Farklı günlerde her bindiğimde saat ilerideydi bende. Yalnız yakıt verilerinde hiç sorun olmadı şimdiye kadar.

@yarchi

kaldırın hocam. Öyle deneyin bir süre sonra +2 falan yapmayı deneyin. Biz +2 miydik? :)

Bende orjinal gelen ayar bu şekilde.Saatte geri,ileri kalma veya diğer herhangi bir fonksyonda sorun yok...

Umut dedi:
Bende orjinal gelen ayar bu şekilde.Saatte geri,ileri kalma veya diğer herhangi bir fonksyonda sorun yok...

yarın da bu ayara geçiyorum :D

Geri
Üst Alt