Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

ragipertas dedi:
bu sorunla ilgili yurtdisi forumlarda biraz arastirma yaptim. acaba bu sorun sigorta ile ilgili olabilirmi? bu sorunu yasayan araclarin bazilarinda ya olmasi gereken sigorta yok yada farkli degerde bir sigorta takilmis. aslinda sorun yasayan bir uyemiz sigorta panelinin bir resmini cekse ve sorunlu araclardaki sigorta paneli ile bir karsilastirsak nasil olur dersiniz? en azindan bu sekilde eksik sigorta kısmını elemis oluruz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorun yasamayanlarda cekse isinize yararmi birde sigorta paneli nerde

golf7 tdi dsg
Yanıtınız burada

http://www.golftutkusu.com/rehber/sigorta-nasil-degistirilir-sigorta-kutusu-nerededir/msg3241/#msg3241

evet arkadaşlar. ankaraya döndüm ve sigorta kutusunun resimlerini çektim. ekliyorum; üstteki resimdeki kaputun altındaki yer, alttaki ise direksiyon altı saklama gözünü açınca görünen yer

dikkatimi çeken bişey oldu. arabaya bindim, kontağı açmadan multimediya ünitesini açtım. saat 12:10 gösteriyordu. bu arada gerçek saat 15:40 idi. kontağı çevirip arabayı çalıştırdıktan sonra saat 15:21 oldu  s=alala

Bende sorun yok diyordum ama 1 hf dir kayseriden nevsehire gecici gorevlendirme nedeniyle gelis gidis yapiyorum, radyonun hafizasinda kayseride araci alinca ekledigim tum kanallar silinmis, once sehirdisinda oldugum icin olmustur dedim ama kayseride kontrol ettim tum kanallar bos gorunuyor, normal mi bu durum, baska yasayan oldu mu ?

golf7 tdi dsg

ragipertas dedi:
Bende sorun yok diyordum ama 1 hf dir kayseriden nevsehire gecici gorevlendirme nedeniyle gelis gidis yapiyorum, radyonun hafizasinda kayseride araci alinca ekledigim tum kanallar silinmis, once sehirdisinda oldugum icin olmustur dedim ama kayseride kontrol ettim tum kanallar bos gorunuyor, normal mi bu durum, baska yasayan oldu mu ?

golf7 tdi dsg
benim de ilginç şekilde radyo kanalları, mediadaki shuffle, bas tiz vs bozulmuyo

@ragipertas

döndüm hocam bugün. yarın gitsem mi bilemedim doğuşa. sinirimi bozup yollayacaklar. ayrıca 617 olan sürümle de problem var.  s=s20

Sinir bozulmasindan kacis yok gibi gorunuyor ama hepimiz benzer sikayetleri arttirirsak bayilere en azindan cozumu hizlandirirlar gibi geliyor bana

golf7 tdi dsg

ragipertas dedi:
Sinir bozulmasindan kacis yok gibi gorunuyor ama hepimiz benzer sikayetleri arttirirsak bayilere en azindan cozumu hizlandirirlar gibi geliyor bana

golf7 tdi dsg
bi de etimesguta uğrasam diyorum. telefonda, almanyadan yazılım gelmeden bişey yapamayız demişlerdi ama gidip yüzyüze de görüşeyim bi olmazsa

maniax dedi:

golf7 tdi dsg
bi de etimesguta uğrasam diyorum. telefonda, almanyadan yazılım gelmeden bişey yapamayız demişlerdi ama gidip yüzyüze de görüşeyim bi olmazsa
Yuz yuze bir gorusun hatta su anki surumun yazilimini ellerinde varsa tekrar yuklesinler, nende yarin bir kac kanal nevsehirde kaydedecegim bakalim kayseride sorun tekrar olacak mi

golf7 tdi dsg

ben araci yarin teslim aliyorum. bakalim onda bu sorun cikacakmi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Saat geri kalma sorunu ile ilgili birşey öğrendim mümkünse denemenizi istiyorum. ST'nin dediğine göre tabi :)

Ayarlardan YAZ SAATİ UYGULAMASI nı seçip ona göre bir ayarlayın bakalım sorununuz geçecek mi.

@grattis

hayırlı olsun hocam. umarım çıkmaz bişey. sorunsuz sigorta kutusu görüntüsüne ihtiyacımız var :D

Geri
Üst Alt