Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

@maniax

Hocam sadece saat olsa yine iyidi de su ortalama bilgisi olmaması kötü oluyor :) gunü birlik yasıyoruz araba ile :)

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Ses gelmiyor derken, müzik çalmadığından bahsetmiyorsunuzdur umarım.

@ercanerten

aynen hocam ondan bahsediyo. bende de bi periyod oldu bu. 2 kontak arası baya bildiğimiz ses çıkmadı arabadan

@concaptain

arabanin keyfini cikarin hocam boşverin. soğumayın sakin nasıl olsa çözülecek. eskiden yakit verisi mi varmış :D

@maniax

Keyifle kullanmaya devam hocam :)

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Highline aracimi dun teslim aldim mediada saat geri kalma sorununa henüz karsilasmadim. Araç bir günlük ancak sorunu burada okuduğum için takipteyim.

@Negatiwe

hocam hayırlı olsun 0 mi araç? takip edemedim gelişmeleri

Negatiwe dedi:
Highline aracimi dun teslim aldim mediada saat geri kalma sorununa henüz karsilasmadim. Araç bir günlük ancak sorunu burada okuduğum için takipteyim.
Hayırlı olssun Serdar Abi, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin :)

maniax dedi:
@Negatiwe

hocam hayırlı olsun 0 mi araç? takip edemedim gelişmeleri
Ser verdi sır vermedi Serdar Hocam... s=aman

Kendisi konu açıp anlatsın diye bekleyenlerdenim ben de...

Eh artık avatar da değişir ... s=s15 @Negatiwe

@negatiwe

Hocam benim de araç Sıfır ilk gün ben de karşılaşmadım sonra gerceklesti

Bu arada hayırlı olsun

Benim saat geri kalıyor ileri gidiyor ne olduğu belli değil. Bir ara ayarladım 3 saat attı, ertesi gün çalıştırdım akşam altıydı gece 10'u gösteriyordu. Değişik gidip geliyor yani bilginize..

Geri
Üst Alt