Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

maniax

Katılımcı Üye

İsim
Murat
hocalarım yardımınıza ihtiyacım olacak. 2.kez farkettim bugun. Golfün saati yaklaşık 20-25 dk geri kalıyor. var midir böyle bir sorunla karşılasan? neden olabilir acaba?

Orhan Hoca dedi:
hocalarım yardımınıza ihtiyacım olacak. 2.kez farkettim bugun. Golfün saati yaklaşık 20-25 dk geri kalıyor. var midir böyle bir sorunla karşılasan? neden olabilir acaba?
menü ekrandan saat ayarlarından baktınız bmı hocam geri kalmaması lazım. hiç yaşamadım böyle bir sorun.
gecen geri kalmıştı. ayarladim, bugun sabah baktım saat reelde 9:15 iken arabanin saati 08:40'ti. Onun dışında ayarlarda yaz saati tikli. gmt+2 şeklinde

buradan yeni 6.5'lik ekran ile araç alan Arkadaşlara bir haberim var. Az once servisle konuştum bu konuyu. yaz saati uygulamasının tikini kaldırın, yazilimsal bi problem var, mail attık gelişmeleri bekliyoruz dedi. herkeste varmış bu problem. ben de öyle yaptim bakalım yine geri kalacak mi.

emin olmamakla beraber yaz saatine geçildikten sonra gmt +3 oluyor diye biliyorum ama yazılımsal ise bişeyi çözecek bir bilgi değil :)

maniax dedi:
buradan yeni 6.5'lik ekran ile araç alan Arkadaşlara bir haberim var. Az once servisle konuştum bu konuyu. yaz saati uygulamasının tikini kaldırın, yazilimsal bi problem var, mail attık gelişmeleri bekliyoruz dedi. herkeste varmış bu problem. ben de öyle yaptim bakalım yine geri kalacak mi.

@Orhan Hoca

hocam önce bir değişkeni devreye sokalım. şimdi servisin dediği gibi yaptım eve geldim. akşam bakacam. yine olursa gmt + 0 denerim

@eyo_men evt hocam yaz saatiyle gmt + 3 olur normalde. servisin bana dediği yeni ekranın yazılımıyla ilgili bişey dedi. her gün yaz saatine yeni geçilmiş gibi davranıyor dedi. gerçi her gün yaz saatine geçilse ileri kalması lazımdı ama  :)

@Orhan Hoca

125 hp ve 6.5 inç konusunda elimden geldiğince öncü olmaya çalışıcam hocam inş

Moderatör tarafında düzenlendi:
maniax dedi:
@Orhan Hoca

Murat Hocam müsait bir zaman bulunca Medya cihazının görselleri ile menüleri hakkında kısa bir video ve aynı zamanda fotoğraflar eklerseniz sanırım Türkiye'de ilk olacak.

silvershadow dedi:
@Orhan Hoca

Murat Hocam müsait bir zaman bulunca Medya cihazının görselleri ile menüleri hakkında kısa bir video ve aynı zamanda fotoğraflar eklerseniz sanırım Türkiye'de ilk olacak.
ne demek hocam. aklımda zaten bu.

@Orhan Hoca

hocam bu sabah baktım. saat 8:22 iken Aracın saati 08:14 tü. Bu sefer de 8 dk geri kalmış  8|

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

hocam bu sabah baktım. saat 8:22 iken Aracın saati 08:14 tü. Bu sefer de 8 dk geri kalmış  8|
hocam benim gönderdiğim çözümü mü  yaptınız?
evt hocam tiki kaldırıp gmt + 0 yaptim. Murat hocama da az once yazdım Sürüş verilerim de sıfırlanmış. bi de paranoya mi yaptim bilmiyorum her kontaktan sonra araca bindiğimde 1-2 dk sürekli geri kalıyor gibi. valla canım sıkıldı ya

maniax dedi:
@Orhan Hoca

hocam benim gönderdiğim çözümü mü  yaptınız?
evt hocam tiki kaldırıp gmt + 0 yaptim. Murat hocama da az once yazdım Sürüş verilerim de sıfırlanmış. bi de paranoya mi yaptim bilmiyorum her kontaktan sonra araca bindiğimde 1-2 dk sürekli geri kalıyor gibi. valla canım sıkıldı ya
Değerli Murat Hocam;

Uzun süreli sıfırlanmamış olmalı.

Aracın kontağını her açtığınızda; kontağı kapattıktan sonra iki saat geçtiyse "başlangıçtan itibaren" verisi sıfırlanır. Eğer bahsettiğiniz buysa. Uzun süreli yazan kısım veya yakıt alındıktan sonra kısmında sıfırlama varsa geç kalmadan servise gitmeli. Bir yerlerde temassızlık veya kısadevre olabilir.

@silvershadow

uzun Süreli ve Yakıt alındıktan sonraki Kısım da sıfırlandı iste. yakit alin dedi bu sabah. ben de dedim bakim 100₺ ile ne kadar gitmiş ve hop 3 km yaziyodu hepsinde. başlangıçtan itibaren, Yakıt sonrası ve uzun süreli  X(

Geri
Üst Alt