Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

@aydancan

Donanımsal olması çok düşük ihtimal hocam. Yazılımdan sonra düzelmezse değişirler cihazınızı zaten.

Arkadaşlar bu servisler böyle geç mi randevu veriyor hep...ben aracımda bir sorun olsa 2 hafta bekleyecek miyim servis için? Daha önceki aracım opel de gittiğim gibi sorunu halledip çıkartırlardı?

@Hk80

Hocam servisten servise değişir. Ben istanbulda 1 gün sonrasına randevu aldım hep.

Teşekkürler iyi olur öyle olması.

Bursa 10 günden önce veremiyor.

Bursa'dan araç olacak arkadaşlar buna göre karar vermeli.

Bakımlar sorun değil,ama arızalarda büyük sorun olabilir.

Arkadaşlar selamlar,

6,5 inç media cihazı olan arkadaşlardan müsait olunca rica ediyorum.

Media kısmında kaynak seçimine girince bende;

Aux,Cd,SD sekmeleri gözüküyor.

Sizin ekranlarda usb bellek takılı değil iken hangi sekmeler gözüküyor?

aydancan dedi:
Arkadaşlar selamlar,

Hocam bende şöyle takılı olmayanlar acık gri

d18fcee0787152cb5828325d33309e27.jpg

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

concaptain dedi:
Arkadaşlar selamlar,

Hocam bende şöyle takılı olmayanlar acık gri

d18fcee0787152cb5828325d33309e27.jpg

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan
+1 tam olarak böyle

Teşekkürler.

Bende usb gözükmüyor,inşallah yeni yazılımla çözülür.

Pazertesi günü itibariyle 42. haftaya giriyoruz fakat şu ana kadar güncellemeye dair gelişme yok acaba bu konuda geri dönüş alan oldu mu ?

Bursa servis saatin geri kalma problemi ile ilgili yeni yazılım geldiğini ve benim cihazıma da randevu gününde yükleyeceklerini ve de böylece Usb görmeme sorununu da çözebileceklerini söylediler.

aydancan dedi:
Bursa servis saatin geri kalma problemi ile ilgili yeni yazılım geldiğini ve benim cihazıma da randevu gününde yükleyeceklerini ve de böylece Usb görmeme sorununu da çözebileceklerini söylediler.
Hocam teşekkürler bende randevu alayım o Zaman

Servis randevusunu 30 ekim icin Doğuş Bursa dan aldım. Yarım gün sürer dediler bakalım nasıl olacak

Önümüzdeki cumartesi 17 Ekim gününe bana randevu verdiler. Trip km sıfırlanması ve saat geri kalması sorunu var bende. Servis danışmanı yazılımın ön yazılım olduğunu ve hep beraber test etmemiz gerektiğini belirtti. Yani şöyle ki; yazılımı yükleyecez herşey düzelecek diye bir şey yok. Kimse düzeleceğinden emin değil Almanya bile. Biz yükledikten sonra kullanıcılar test edecek bizde ona göre Almanyaya geri dönüş yaparız dediler. Durum böyle arkadaşlar. Biraz sinir edici bir konu bakalım hayırlısı.

Geri
Üst Alt