Golf 7.5 yardımınıza ihtiyacım var

Hocam highline al üste sunroof birde olmazsa olmaz durban jant veya jurva eklet bunlar yeterli olacaktır.

Birde fiyata ne verecekler onun hakkında buradan bilgi verirsen sevinirim :)
kesinlikle bilgi gececeğim  zaten şu koşullardan   hondaya ve vw gidiceğim başka aracaçlara bakmıyorum  ama golf 7.5 aklıma yatan konfor ve kalite olarak lakin bu opsiyon eksikleri o kadar para verdikten sonra düşündürtüyor 

@forzaGilles  kardeşim vediğin linki inceledim ama çok bir şey anlamadım  bunlar hepsi opsiyon olarakmı  highline pakete dahil edilmeli mesela hayalet ekran zaten standart değilmi 7.5 larda 

anladığım  highline pakete

geri görüş kamerasi 

anahtarsı giriş ve çalıştırma

cam tavan 

kış paketi

adaptif hız sabitleme

şerit takip

faydalı gelecekler işime yarayacaklar bunlar gibi   bunların liste fiyatına yansıması ne olur  notunu alarak hesaplatırmasını yapacagım görüşmeye gittiğimde

başka eklenmesi gereken opsiyonlar nelerdir
Highline 'da hayalet ekran standart ama Comfortline alıpta hayalet ekran ekletmek isteyen vatandaşımız ekletmek isterse diye.., Konunun altında ki linkte pdf olarak indirdiğinizde tüm donanımlar için ekletilebilecek opsiyonları görebilirsiniz., zaten o donanımda x opsiyon mevcut ise yanında çizgi (-) işareti bulunur., Sizin önce katalogtan Highline donanımının standart opsiyonlarına bakınız ona göre opsiyon listesini daha iyi anlayabilirsiniz., AppConnect 'i mutlaka ekletin bu opsiyon ile birlikte telefonunuzun ekranı aracın medya ekranına yansıtmış olursunuz ve bu sayede ücretsiz navigasyona sahip olursunuz.!

@forzaGilles  şimdi oldu çok teşekkür ediyorum   acıklamanızla indirdiğim pdf cok işe yaradı teşekkür ediyorum  bunun güncel liste fiyatını bulabilirmiyim 

@forzaGilles  şimdi oldu çok teşekkür ediyorum   acıklamanızla indirdiğim pdf cok işe yaradı teşekkür ediyorum  bunun güncel liste fiyatını bulabilirmiyim 
Fiyatlar kurdan dolayı çok değişken olduğundan bayi ile görüşürseniz size mail ile yollarlar.,

PDF 'te eksik olan opsiyonları da konuya yazmıştım (ilave etmiştim)., ilginizi çeken bir opsiyon varsa oradan onlarada bakabilirsiniz., Opsiyon kodları ile sordurabilirsiniz

evet arkadaşlar  bugün gittim fiyat aldım  öncelikle doğuş oto şaşmaz kavsağındaki subesinden hiç memnun kalmadım alaka 0 bu durumda karar vermeme yardımcı olsun sagolsunlar 

1.4 tsi  125bg dsg  125 000   opsiyonsuz haline fiyat verdi 

eski ayların arabası  sarı  1.4 tsi  çamtavan + gerigörüş  102 000 fiyat verdi 

150 bg sordugumda gelmez  3 ay beklersin onu ÖTV vurmaz felan üstü kapalı cvplar veriyorlar sordugum soruların cvp alamadım.  liste fiyatı 212000 diyorum iskonto uyguladıgınızda  nasıl  ÖTV  indirimi yansımaz diye sordugumda  o 212 000 bize geliş fiyatı diyor. ne anlatmak istedi ne dedi hic bir sey anlamadım dolayısı ile  honda efe ile görüşmem sonucu  1.5  sport plus karar verdim 95 000 fiyat verdiler  ilgi alakada doğuşa bin basar

@BelliCose Demek istedikleri şu biliyorsunuz yeni yasa ile ötv'siz araç alımlarına tavan rakam geldi. Vergisiz fiyatı en fazla 110.000Tl olacak diye. ÖTV indirimi vurmaz demelerinin sebebi o.

Ben 2017 150 ACT Highle kullanıyorum. Size tavsiyem kesinlikle 150 hp hem ekonomik hem de performansı yeterince iyi. Kesinlikle HighLine olmazsa olmaz buna ek olarak

-Anahtarsız giriş çıkış çalıştırma

-Adaptif şasi kontrolü

-Eğer Ankara'da iseniz kış paketi yada sadece ısıtmalı ergo koltuk.

-R Line dış pakette aracın çok şık durmasını sağlıyor.

-Sunroof; aslında benim tercihim değil sigara içmiyorsanız yılda bir tıkırtılarından sadece bakım yaptırırsınız. 

Bu arada Etimesgut DOT a giderseniz showroom a girin ortadaki danışmayı az bir şey geçin sağınızda camlı bir oda var. O odadaki kişi oldukça yetkili ve naif biridir. Size yapılabilecek en dip fiyatlarla yardımcı olur.

evet arkadaşlar  bugün gittim fiyat aldım  öncelikle doğuş oto şaşmaz kavsağındaki subesinden hiç memnun kalmadım alaka 0 bu durumda karar vermeme yardımcı olsun sagolsunlar 

1.4 tsi  125bg dsg  125 000   opsiyonsuz haline fiyat verdi 

eski ayların arabası  sarı  1.4 tsi  çamtavan + gerigörüş  102 000 fiyat verdi 

150 bg sordugumda gelmez  3 ay beklersin onu ÖTV vurmaz felan üstü kapalı cvplar veriyorlar sordugum soruların cvp alamadım.  liste fiyatı 212000 diyorum iskonto uyguladıgınızda  nasıl  ÖTV  indirimi yansımaz diye sordugumda  o 212 000 bize geliş fiyatı diyor. ne anlatmak istedi ne dedi hic bir sey anlamadım dolayısı ile  honda efe ile görüşmem sonucu  1.5  sport plus karar verdim 95 000 fiyat verdiler  ilgi alakada doğuşa bin basar
Hocam dedikleri doğru., ÖTV 'siz araç alımlarına devlet tarafından tavan fiyat geldi., yani alacağınız aracın ötv'siz çıplak fiyatı 110bin liradan daha yüksek olursa o aracı alamazsınız., bayii doğru söylemiş., 150ps motor veya istediğiniz konfigürasyon da araç için Doğuş Oto müşteri hizmetlerini arayın., Ordan sistemden bakıp size tüm Türkiye'deki araçların stoğunu görürler ve size bilgisini verirler., ayrıca gemide olan veya gemiden inmiş gümrük işlemleri yapılan vs. tüm araçların stoğunu görebiliyorlar.. 444 40 05

Moderatör tarafında düzenlendi:
neden böyle bir sınırlama geldi acaba ??

benim engelli raporum varsa sarı cabrio/coupe maserati alırım 5 yıl sonra kırmızı ferrari kime ne??????????????

neden böyle bir sınırlama geldi acaba ??
benim engelli raporum varsa sarı cabrio/coupe maserati alırım 5 yıl sonra kırmızı ferrari kime ne??????????????
Hakli oldugunz yanlar oldugu kadar bu Engelli indirimini Amaci disinda Kullanan cok fazla aile ve sahislar olduğundan maalesef bununda çivisi cıkmış durumda.Dolayisiyla Devlet buna bir dur demek adına bazı degisiklikler yaptı Kısıtlama ile bu aşılmayacak olsa da biraz frenledi denebilir. Saygılarımla.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam bu arada kasko şirketleri de önlem alacaklar diye biliyorum. Diyelim ki engelli bir akrabanız var ve onun üzerinden aldınız arabayı ve bir kaza oluştu aracı başkası kullanıyor diye kasko devre dışı kalacakmış..

Hakli oldugunz yanlar oldugu kadar bu Engelli indirimini Amaci disinda Kullanan cok fazla aile ve sahislar olduğundan maalesef bununda çivisi cıkmış durumda.Dolayisiyla Devlet buna bir dur demek adına bazı degisiklikler yaptı Kısıtlama ile bu aşılmayacak olsa da biraz frenledi denebilir. Saygılarımla.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hıııı .... anladım hocam!!

şimdi benim II. Mahmut döneminde yapılan ilk nüfus sayımı osmanlı arşivlerine göre dedemin babasının bacanağının hanımının eltisinin torunlarının torununu (şimdiye kadar hiç görmediğim tanımadığım) 5. derece 93  yaşındaki akrabamla iletişime geçsem bi şekilde onun üzerinden ötv siz araç alabilirim diyorsunuz? 

bunu bu şekilde yapanlar varsa hakkaten istismar edenler var demektir!

diger  tarafta karşı apartmandaki komşumun babasını hergün diyalize götürüyorlar . adam babasını bazı günler 3 kattan aşağı arabaya kadar sırtında taşıyor. bu örneklemede geçtim ÖTV yi KDV bile alınmaması lazım...

@BelliCose 95 bin tl mi ödeyeceksiniz net olarak hocam engelli aracı olarak mı alıyorsunuz ?

@Ender hocam bu arada kasko şirketleri de önlem alacaklar diye biliyorum. Diyelim ki engelli bir akrabanız var ve onun üzerinden aldınız arabayı ve bir kaza oluştu aracı başkası kullanıyor diye kasko devre dışı kalacakmış..
Bunu yapamazlar çünkü eskiden engelli aracını sadece 3.cü dereceye kadar akrabaları kullanabilir diye kanunda madde vardı ama o madde artık kanundan kalktı.

Hocam 

Cam Tavan

R-line Dış paket

Anahtarsız giriş

Kış paketi yerine ergoaktif koltuk alın hem kendiliğinden ısıtmalı hemde daha özellikli

Farları özelliğini bilmiyorum fakat Çift J olanı alın standartını alırsanız boş duruyo bana göre.

Jant 18 Durban

Bunlar şuan araç alacak olsam alacaklarım. Motor size kalmış tabi ama 1,5 ler gelince 1.4 Tsiler bi anda eski görünecek bunu göz önünde bulundurun..

Geri
Üst Alt