Golf 7.5 yardımınıza ihtiyacım var

BelliCose

Yeni Üye
İsim
resul
öncelikle selamın aleyküm

arkadaşlar  ÖTV siz golf 7.5 almayı düşünüyorum bunun için tercihlerim 

highline  150 ps  dsg    ilk istedigim   ama dogusun sitesinde 150 ps lik yok  aydınlatabilirmisiniz 

higline 125 ps dsg   ikinci tercihin 

highline  1.6 TDI   manuel  üçüncü tercihim (nedense dizel araclara karsı alerjim var )

bu 3 arac hakkında sizden yardım istiyorum  standar donanımları ve ekletmem gereken opsiyonlar hakkında yardımcı olmanızı istiyorum öyleki arabadan ve yazan donanım isimlerinden hic bir şey  anlamıyorum

sadece highline paket yeterli olacakmı yukardaki araclarda ekstra olarak neler eklemem gerek  yardımlarınızı bekliyorum

1.5 tsi motorlar gelecek diyorlar yakın zamanda. Ben olsam beklerim. 

1.5 tsi motorlar gelecek diyorlar yakın zamanda. Ben olsam beklerim. 
golf 8  2019 ortalarında cıkar diye okumustum o seri ileme gelecek  1.5 tsi  araştırmalarımda hic rastlamadım dogrusu  bir araştırıyım

yokmu bana yardımcı olacak birileri arkadaşlar

Highline üstüne:

Sunroof 

Anahtarsız giriş ve çalıştırma 

18” Durban veya Jurva jant 

Geri görüş kamerası 

yokmu bana yardımcı olacak birileri arkadaşlar
Sayın hocam 1.4 motor artık üretimden kalktı. 1.5 motor ise yolda. Yani yakın zamanda 1.5 motor türkiyede olacak. Muhtemelen 150 ps lik ve 125 ps lik 2 seçenek şeklinde gelecektir. Yanlış biliyorsam düzeltebilirsiniz arkadaşlar.

Highline donanım çoğu kullanıcı için yeterli gelebilir fakat

- sunroof (cam tavan)
- acc ( adaptif hız sabitleme)
- line asist( şerit takip)
- pxb ( viraja duyarlı dinamik farlar)
- geri görüş kamerası

Gibi opsiyonlar highline da mevcut değil. Ben olsam bunları mutlaka ekletirdim hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

teşekkürler arkadaşlar önerilerinize dikkate alıcam bu hafta ici görüşmeye gidip fiyat alıcam oyüzden sizlerin bilgilendirmesi beni cok önemli 

Hocam elde olan araçlar vardır. Bayileri arayıp fiyat sormanızda fayda var. 1.4 150 ilk ACT araçları öneririm size.

Keyless ve cam tavan en öncelikli opsiyonlar olacaktır.

civic hb sport plus  öneren arkadaşlar var  golf 150 ps highline alacaksın o kadar para verip boş olacak birde opsiyon ekleteceksin bunun yerine  civic hb sport plus hepsi zaten mevcut diyorlar

civic hb sport plus  öneren arkadaşlar var  golf 150 ps highline alacaksın o kadar para verip boş olacak birde opsiyon ekleteceksin bunun yerine  civic hb sport plus hepsi zaten mevcut diyorlar
Bu devirde civic ten uzak durmak gerek

Golf için mutlaka AppConnect ve madem ankaradasınız kış paketi ekletirdim detaylı opsiyon listesi(muhtemelen fiyatlar değişmiş olabilir);

Vergisiz net fiatın 100 000 TL

Üstünde olmayacak.

Hocam highline al üste sunroof birde olmazsa olmaz durban jant veya jurva eklet bunlar yeterli olacaktır.

Birde fiyata ne verecekler onun hakkında buradan bilgi verirsen sevinirim :)

@forzaGilles  kardeşim vediğin linki inceledim ama çok bir şey anlamadım  bunlar hepsi opsiyon olarakmı  highline pakete dahil edilmeli mesela hayalet ekran zaten standart değilmi 7.5 larda 

anladığım  highline pakete

geri görüş kamerasi 

anahtarsı giriş ve çalıştırma

cam tavan 

kış paketi

adaptif hız sabitleme

şerit takip

faydalı gelecekler işime yarayacaklar bunlar gibi   bunların liste fiyatına yansıması ne olur  notunu alarak hesaplatırmasını yapacagım görüşmeye gittiğimde

başka eklenmesi gereken opsiyonlar nelerdir

Geri
Üst Alt