Jump to content
dgn

Satılık R Tip Replika Çift U Led Far Takımı

Recommended Posts

R Tip Replika Çift U Led Far Takımı

-Ürünün 2018 Mart Ayında aldım.2018 Ekimde arabamdan söktüm.Geri takmayı çok düşündüm ama bir türlü fırsat olmadı.İş tempom çok yoğun artık arabayla eskisi gibi ilgilenemediğimden satıyorum.

-Taiwan Üretimidir.

-Kozmetik olarak %95 çok iyi durumdadır.Ufak tefek dikkat çekmeyen kusurları olabilir.

-Ürün Bi-Xenondur, merceği hem uzun hem kısadır.Ayrıca halojen tip uzunlarıda vardır.

-Ürün arıza ışığı yakmaz. (Highline donanım için bir fikrim yok)

-Far kapaklarının arka kısmını hafif genişlettim xenonların rahat sığması için, bu durum bir problem yaratmıyor.O kısımlar bant ile kapatılabilir veya xenon takarsanız sizinde işinize yarar.Fotoğraflarını koydum.

-Mercek kısmı boş(ampülsüz), halojen uzunlarda niken h7 led takılı şeklinde vereceğim.

Fiyat:1950TL

Özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Sadece Ankara içine satış olacaktır.Lütfen Ankara dışına satış teklif etmeyiniz.

IMG_2081.JPG

IMG_2082.JPG

IMG_2083.JPG

IMG_2090.JPG

IMG_2094.JPG

Holigan ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar diliyorum Hocam. Ürünü gayet güzel anlattınız ve çok da temiz kullanılmış. Yeni sahibine hayırlı olsun.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dgn bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İş tempom nedeniyle farları arabama tekrar takamadım. Geri takmayı çok istiyordum ama olmadı. Bu yüzden satışa tekrar çıkardım.İlan günceldir.

Ankara dışına satış yapacak vaktim yok.Sadece Ankara içi satış düşünüyorum.

armando bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Golf54 yazdı:

@dgn xenon ampülleri yanında verilecek mi?

Xenon kit fiyata dahil değil. Fiyata dahil olanlar açıklamada mevcut. Bir takım h7 led xenon niken ampul veriyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Golf54 yazdı:

@dgn yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum. bu ilanda sıfırını 2200 tl ye satıyorlar ve taiwan malı. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-golf-7-far-takimi-gti-cift-u-ledli-krom-serit-kayan-sinyalli-626268367/detay/

sizinkiyle bir farkı var mı?

Kayan sinyalli replikalar bi-xenon mercekli değil. Uzun far performanslari 0 a yakin bu yuzden. Benim farlar bi xenon mercekli.

Arasindaki fark bu, fiyat elestirileriniz varsa vs farkli durumlar. Ozel mesajla bana iletebilirsiniz ama bu konu altina yazmayin lutfen. 

Golf54 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.