Sürüş profili - MODE tuşu montajı

@forjust1day açıkçası manuelde sürüş modu olduğunu bilmiyordum yani mantıklı gelmiyordu vites geçişleri olarak düşünüyordum hep.

bütçe denkliği sağlarsam sırası ile yapmak istediklerim 

sürüş mod

18 jant lastik

r line body kit 

çift j

Bu istediklerinizde en makul olanlar adaptif JJ farlar ve sürüs modu , 

Butonu ve kablolarını Çin'den an itibarı ile bende sipariş geçtim, gelince kendim takmayı düşünüyorum.

Sadece aktif edilmesini uygun fiyata yaptırırız diye umuyorum. Hayırlısı bakalım  :sofor:

@Zafer size kaça geldi malzemeler 

makyaj öncesi ise aracınız enderde 299 tl sadece malzeme 

@Alpyaman evet gördüm onu ve sanırım esp kısmı boş onda, ben esp'li olanını 177TL sipariş geçtim,  muhtemelen de aktif ettirmek için daha uygun yer bulamazsam oraya gideceğim.

@forjust1day Hocam aktivasyon konusunda, aktivasyonu siz mi yapıyorsunuz yoksa yönlendiriyormusunuz ? benimde ihtiyacım olacak.

@forjust1day Tamamdır, parça elime ulaşsın, montajını da sıkıntısız yapabilirsek  iletişim kurarım sizinle. 

@Alpyaman Yanlış bilgi vermişler yada bilgisizlikten öyle demişler, manuel araca opsiyon listesinden sürüş modu satın alıp o şekilde sipariş geçilebiliyorken bunun sonradan olmaması mümkün değil, ki yaklaşık 4 saat önce manuel aracıma ender elektronikte sürüş modu montajı yaptırdım.

EECD03EB-0C78-4687-99C7-0876AD41F2B5.jpeg

CC176BC3-24DE-4BEE-8B8C-7DFD210461E2.jpeg

Geri
Üst Alt