Sürüş profili - MODE tuşu montajı

@forjust1day teşekkürler. Anladığım kadarı ile  Apo ustadan fiyat alabiliriz. Garanti devam ederken servis dışı yaptırmak garanti bozar mı?

Araciniz 7.5 golf gördüğüm kadariyla , servisten lisans satin alarak aktive ettirebilirsiniz

@forjust1day doğuş maslak atölye formeni ve yedek parça ile görüştüm. Daha önce ne dsg ne manuel yapmamışlar sürüş mod. Hatta direk olmaz dedi. Bir arkadaş dsg aracına antalaya serviste yaptırmış dedim ve ayrıca herkes kendi dışarda yapabiliyor diyince bir araştırıp bilgi verelim dedi.

Onlar olmaz der dogus otoyu ara kayit actir dönüş yapacaklar siparis verdirecekler size hocam , lisans ve tus takimi birlikte geliyor, en son 1190₺ di suanda zam gelmistir

@forjust1day ender elektronik de 1029 tl

anlamadığım ve öğrenmek istediğim konu manuel viteste vites geçiş aralıklarını nasıl ayarlıyorda yararlı olabiliyor yada başka bir espirisi mi var?

@forjust1day ender elektronik de 1029 tl

anlamadığım ve öğrenmek istediğim konu manuel viteste vites geçiş aralıklarını nasıl ayarlıyorda yararlı olabiliyor yada başka bir espirisi mi var?
Motor , direksiyon ve klimaya etki ediyor . Aracinizda ekstra opsiyon var ise mesela dinamik viraj farı, adaptif hiz sabitleme gibi onlarda sürüs modlarına ekleniyor 

@forjust1day teşekkürler 

enderden garantiyi bozar mı diye bilgi bekliyorum. Kullandığı ürün orjinal 

Geri
Üst Alt