highline için koltuk kılıfı

@HCİHAN bunun arkası niye açık en çok batan yer orası acaba sölesek yaparlar mı

@bf417 ön koltukların arkaları için cepli bölmeleri olan aynı kumaştan parça da satılıyor. 

mal canın......

yalnız şunu söyleyim kum beji döşemeyle ilgili "Kendim ettim kendim buldum" atasözünü dikkate almakta fayda var!

kum beji golf alan bi kere yazın,,, seyrek olarak da kışın (kışın açan zaten tümden yanar) camlarını açarak sürüş yapıyorsa o koltukların rengi zaten belli bi süre sonra kendiliginden titanyum siyahına döner  

kum beji koltuk tercih eden koltugunu düşünüyorsa kepenk indirip cam açmamak zorunda. koltugunuzda zamanla meydana gelen kararma kir tutma renk kaybının önemli sebeblerinden biri büyüksehirlerin Faullü atmosferik havası

klima varken hiçe sayıp yazın cam açan!  hava gelsin diyen kisi , zaten önünde arkasındaki egzoslardan salınan partikülleri direk içeri alıyor.

golfün içini residance görünümüne kavuşturan sınıf atlatan  kum beji döşemeyi kılıfla kapatmakta bana biraz anlamsız geliyor

bizim çocuklugumuzda seyredilmediği  zaman  salondaki tüplü manda kasa tv nin üzerini hep örtüyle örterlerdi .  tozlanmasın diye mi? acaba? şimdilerde hic öyle bi adet yok!

@HCİHAN internet satış sitesi varmı arka koltuk Kolçak açılması ve arka koltuk kemer ile isofix yerleri açıkmı 

https://otoaksesuarci.com/ bu siteden bakabilirsin arac için kendileri özel dikim yapıyorlar ben aydında olduğum için kendiletine taktırdım bundan önceki aracımada arkadaslar takmıştı 3 yıldır sıkıntısız binmiştim ve gene kendilerini tercih ettim 

Valla benim comforline Golfun döşemeleri de bej sifir aldim doya doya kirletirim kirlenirsede temizlerim.Su anda koltuk minderi kullaniyorum sadece ve cok rahat.İkinci el satarkende kirliliği dert edecek kişide sifir alsin o kdar para veriyorum ben keyfini suremedikten sonra...

Kullanılacak Kılıfların Kaliteli Olmasına ve Terletmemesine dikkat etmenizi tavsiye ederim.
Kendim Kılıf Yerine bu uygulamayı Tercih ediyorum.
e6e5df2fb041f1fdce90ba8da5d82e68.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Penye koltuk kılıfından memnun olan ya da olmayan var mı?

@sasc alışveriş sitelerinde renk renk olan kılıflardan. Penye koltuk kılıfı yazınca çıkıyor. 

Geri
Üst Alt