Skoda Kodiaq ile aranızdayım..

Her tavsiye isteyene söylüyorum skoda’ya bakın diye. 

İnsanlar malesef markaya ön yargılı yaklaşıyor, eski çarpık bacak kamyonetten ötürü. Eşimi bile ikna etmem zor oldu, ilk gidişimizde ben arabayı inceledim, eşim gelip kapıdan kafasını sokup bakmadı bile aracın içine. Sonra tiguan qashqai tuscon vs suvları gösterdim. Yolda güzel bir kodiaq gördük çıkışta. Bu ilk baktığımız araba değilmiydi? dedi. 

Gel dedim bir daha bakalım.Öyle beğendi:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhabalar, herkese keyifli forumlar dilerim.

31 Aralık 2017 tarihinde 5 senelik aracım jeep chereokee liberty’yi satınca, vag grubu suvları dolaştım ve en içime sinen modeli olan Skoda Kodiaq 1.4 tsi act ambiante  dsg ile şubat 2018 den bu yana yoluma devam ediyorum. Memnunum tercihimden ötürü. Araç bildiğiniz gibi mqb platform, golf 7 ile ve tiguan ile akraba. 1.4 tsi 150 hp gücünde, 250 nm tork değeri sunuyor. Eski jeep sonrası darbeli matkaptan cnc tezgaha geçmiş gibiyim:)  bu aracın düz viteslileri125 hp ve 200 nm tork sunuyor. 6 ayda 16.500 k  civarı kullandım, yakıt ortalamam 8 litre civarı. Kullanımımın %90 ı şehir içi trafiğidir. 

Mesleğim avukatlık, istanbul Üsküdar’da oturuyorum.

Herkese keyifli forumlar dilerim. :)

Ekli dosyayı görüntüle 16936
Hayırlı olsun @afacancem  hocam,günümüz şartlarında olağanüstü isabetli bir karar vermişsiniz tebrikler 😊 

Kodlama konusunu @Adv_Dbl  Serkan hocamla beraber özelden görüşelim lütfen.

Saygılar sunar,iyi akşamlar dilerim 👍🏼

Hayırlı olsun tekrar.. Ben 1.4 tsi ile şehir içinde 7.5'lerde gezerken 8 lt. ve o büyüklükte bir araç için süper bir değer..

Selamlar..

@Jesi saygı sevgi bizden gelsin, arz-ı hörmet ederim..Bilahare detayları konuşmaktan memnun olurum.. ☺️

golf le arasında kaldığım tek araba kodiaq golften yana karar verdim ama bazen keşke kodiaq olsaydı diorum boyum 1.90 sanki golf sürüş pozisyonunda bana eksik kalıyor gibi.

@kdr Alınmış artık,hayırlı olsun.

Benim geniş bagaj ve iç hacim  ihtiyacım vardı,daha önce de suv kullandığım için yine yüksek olsun istedim.Sürüş pozisyonu daha güvenli hissettiriyor bana.  Derken kodiaq bu kriterlere uyduğundan aldım.

Güzel araç

sağlıklı günlerde kullanın

yakıtı üzmüyorsa çok iyi tercih bencede

@mrvolkan Kodiaq'a geçtiğim araç, 3.700 cc,214 Hp bir araçtı. Ondan sonra bu ilaç gibi geldi.ortalamam 8 litrelerde yaklaşık.. Çok teşekkürler..

Geri
Üst Alt