Golf 6 Multimedya

Xperl

Yeni Üye
İsim
AYHAN
Herkese merhaba. Golf 6 için multimedya cihazı önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler 

Bende Zenec'i önerecektim. En çok o tercih edildiğini gördüm hiç kullanmasam da.

Çin'deki yeni nesil cihazlar çok kaliteli. Bir üst yorumdaki gibi. İhtiyaca göre car play olanı da tercih edilebilir.

Carplay RCD330 RCD330G artı 6.5 MIB radyo için VW Golf 5 6 Jetta CC Tiguan Passat Polo Touran 187B RCD510 RCN210 5406 5314
http://s.aliexpress.com/yeuQzQZF?fromSns=Copy to Clipboard

Ben de buna bakmıştım ama tam emin olamadım. Özellikleri detaylı yazmıyor. Bunlarda radyo çekmeme sorunu var deniliyor. Bir de geri görüş kamera özelliği olması lazım benim için.

Carplay RCD330 RCD330G artı 6.5 MIB radyo için VW Golf 5 6 Jetta CC Tiguan Passat Polo Touran 187B RCD510 RCN210 5406 5314
http://s.aliexpress.com/yeuQzQZF?fromSns=Copy to Clipboard

Ben de buna bakmıştım ama tam emin olamadım. Özellikleri detaylı yazmıyor. Bunlarda radyo çekmeme sorunu var deniliyor. Bir de geri görüş kamera özelliği olması lazım benim için.
Hocam öyle bir sorun hiç duymadım. Bunu diyen bu cihazları Kötülemek istiyordur. Kamera desteği mevcut. 

Hocam bende de 2015 passattan çıkma rcd510 var. Genel anlamda memnun olsam da geçişleri bir tık yavaş geliyor bana. Bu cihazıma bluetooth modül takmayı düşünürken rcd330 plus önerisi aldım ve şimdi bu cihaza bakıyorum. Araştırdığıma göre baya güzel. Varsa tanıdığı olan veya elinde olan ilgilenebilirim ☺️

Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama, 
Golf 6 araç aldım ve üzerinde RCD 510 var golf 7 lerin sesi gayet güzel ama golf6 nın beğenmedim bunun da farkı teyp ten olabilir diye düşünüyorum. 

Bunu deneyip test eden teyp değiştirince sesde fark gören var mı?
RDC330 Plus mı önerirsiniz yoksa daha kaliteli ses çıkışı olan androidler de var mı ? Varsa hangi marka model.

Bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim. 

Teyple alakalı olacağı sanmam sesin ama rcd 330 iyi olur bluetooth ve carplay oluyor sanırım onlarda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar öğrenebildiğim kadarıyla kolonlar aynı ses farkı ana ünite teyp ten kaynaklıdır deneyen bakan anlayan arkadaşların yorumunu bekliyorum

Geri
Üst Alt