Ambiyans aydınlatmam arıza yaptı - Servis değişimi

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Akadaşlar merhaba aracım 2016 golf 7 yolda giderken ambiyans ışığımın yanmadığını fark ettim , Bundan dolayı servisi aradım kontrol edilmesi gerektiğini duruma göre değiştirleceğini söylediler fiyat olara 1200 tl civarı parça + işçilik istediler , Sonra plakadan bakıp yüzde 70 iyi niyet garantisi olduğunu söylediler, Neyse Ankaraya giderken yolda uğrayıp yaptırırım dedim telefondaki arkadaş randevu almama gerek yok dedi :)  Ankara doğuş servise gittim usta baktı bunu sökmem lazım burası çok kalabalık olmaz dedi bana randevu alma diyen arkadaşın ismini unuttum :)) kızgınlıkla çıktım yolda aklıma geldi tekrar aradım kavga döğüş baktılar araca sonuç değişecek dediler beni yolladılar bayram dönüşü randevu aldım yaklaşık 2 saat sonra o parça değişti toplamda135 tl işçilik dahil 444 TL ödeyerek led ışık değişti , Yuh artık insan oraya bir ampül koyar demi bir led için 444 tl oda iyi niyet ile o olmasa kırıp geçirecekler, Durduk yere sönmeside cabası.

Hem geçmiş olsun, hemde hayırlı olsun

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resmen ayakta düdüklüyolar ya fırsatçı adiler şimdi sövücem olmicak neyse geçmiş olsun 👊

Geri
Üst Alt