19 lastik hangi marka almalıyım?

Emre0629

Üye
İsim
Emre
Herkeze merhabalar.golf 7.5 highline Aracıma bu hafta 19 jant takacağım. Jant alacağım yer linglong diye bir markanın kalitesinin iyi olduğunu söylüyor ama kararsızım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Yada önereceği lastik varsa bilgisi olanlar önerirse sevinirim

Michelin pilot sport 4

Continental cpc 6

Goodyear efficient grip performance lastiklerine de bakın derim. 

https://bit.ly/2GT9Zkq  bu linkten yeni seçeceğiniz lastik ve jantın uyumuna bakın muhakkak. Sonra sıkıntı yaşamayın.

Lastik olarakta Continental Premium Contact 6 yı  tek geçerim. Gücünüz elvermiyorsa diğer markalara da bakın hankook vs. onlar da iyidir.

Hakkınızda hayırlısı olsun..

Michellin lastikleri hoşuma gidiyor benim. Tercih meselesi genede.

@asdfg112 bu saydiklarinizin rakamlari cok yuksek ozellikle polot sport 4 almis basini gitmis . Lastik önemli ama o paralar da ciddi. Linglong diye bir marka önerdi lastikçi michelin fabrikasinda üretiliyormuş fiyati yari yariya uygunmuş. Duydunuz mu daha önce yada duyan varmi ?

@ognemir 1500 liraya linglong buldum michelin fabrikasında üretildiğini söyledi lastikçi. O civarlarda fiyat bakıyorum. Benim için önemli olan içeri çok ses almasın ve de suyu görünce sabun gibi kaymasın.he tabi bide En ufak şeyde de balon yapmasın 

@ognemir 1500 liraya linglong buldum michelin fabrikasında üretildiğini söyledi lastikçi. O civarlarda fiyat bakıyorum. Benim için önemli olan içeri çok ses almasın ve de suyu görünce sabun gibi kaymasın.he tabi bide En ufak şeyde de balon yapmasın 
Linglong Çin markasıdır., lastikçi size fena iyi sallamış., 19" lastik takacaksanız ebatınız 235 35 R19 olmalı

Ben 225/40/18 alırken tercihimi Petlas’tan yana kullandım. Çok memnunum tavsiye  ederim eğer sizin aradığınız ebatlarda üretimi varsa tabi. 

19 janr sert lastik daha guvenli olacaktir yumusak alip 1 ayda 2 on lastigimide balon yaptim kumhoydu markasi bilginize

Nexen nfera su1 alın sabah aksam bana dua edersiniz.

Geri
Üst Alt