Direksiyon yırtılmadan alınan önlemler vol 1

Koltuk kılıfını anlarımda direksiyona dokunamıyacaksam ne anlamı kaldı., iyi baktıktan sonra neden yırtılsınki., direksiyonun bakımını yapar deriye iyi baktıktan sonra ne parlama yapar ne de yırtılır

Yaklasik 10 yildir dokunmatik telefon kullaniyorum ve gecen seneye kadar hep ekran filmi,kilif vs kullanirdim.Sonucta aleti tertemiz sekilde kullanim omrunu tamamlayinca atardim.Gecen sene karar aldim,hicbisi kullanmiyorum ve butun guzelligiyle kullaniyorum.Aynisi burdada var,deri direksiyon kilifi,koltuk kilifi kullanmamin amaci benden sonraki sahibi keyfini cikartsindan baska ne olabilirki.

Benimde direksiyon parlama yapmıştı ve çok kötü görünüyordu bende komple alcantara kaplatlamaya karar verdim ve iyiki kaplatmışım muhteşem bir his ve keyif verdi :)

28885ED3-D83B-419D-960E-A7A25311B429.jpeg

cok ekstra guzel olmus. super otesi gorunuyor. kilifi dikerken yapistirici kullandiniz mi?

Benimde direksiyon parlama yapmıştı ve çok kötü görünüyordu bende komple alcantara kaplatlamaya karar verdim ve iyiki kaplatmışım muhteşem bir his ve keyif verdi [emoji4]
/monthly_2018_09/28885ED3-D83B-419D-960E-A7A25311B429.thumb.jpeg.d0cddbb5bcb64a7886be69adfed5c328.jpeg
Link atarmısım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ysn

Geri
Üst Alt