SİS FARI UYGULAMASI HK

ilkcan

Üye
İsim
İİLKER
Arkdaşlar herkeze merhaba

2014 midline plus 1.6 tdi araç aldım ve biraz yardıma ihtiyacım var.

1.parkalrı açtığımda gösterlerim yanmıyor(teyp ekranı tuşslar kırmızı ibreler yanıyo diğerleri yanmıyor=

2.vagcom ile ilgili amerikan park açtım fakat ön park lambalarımın yanmasını istemiyorum parklar açıkken sadece ön tarafta amerikan parkların yanmasını istiyorum.

3.Sonradan sis farı ekleyen arkadaşlar birebir orjinal gibi kodalama yaparak sis farı montajını yapan varsa pin girişleri ve kodlama için yardıncı olabilirmi?(far anahtarından konrol etmek istorum)

Arkdaşlar herkeze merhaba

2014 midline plus 1.6 tdi araç aldım ve biraz yardıma ihtiyacım var.

1.parkalrı açtığımda gösterlerim yanmıyor(teyp ekranı tuşslar kırmızı ibreler yanıyo diğerleri yanmıyor=

2.vagcom ile ilgili amerikan park açtım fakat ön park lambalarımın yanmasını istemiyorum parklar açıkken sadece ön tarafta amerikan parkların yanmasını istiyorum.

3.Sonradan sis farı ekleyen arkadaşlar birebir orjinal gibi kodalama yaparak sis farı montajını yapan varsa pin girişleri ve kodlama için yardıncı olabilirmi?(far anahtarından konrol etmek istorum)
Bcm değiştirmeden sis farı takamazsiniz orjinal olarak

Hangi bcm modülden almam gerekir?Peki aracımda şuan far anahtarında 10 adet kablo takılı daha önce confortline aracım vardı onda sis vardı ve far anahtarında yine 10 adet kablo vardı acaba bcmsi sises uygunmudur?Uygun olup olmadığına bakabilmem için bir kodu varmıdır.Birde bcm uygun ise diğer işlemler için bilgi alabilme imkanın nedir?

Tşk ederim.

Vagcom ile bağlanıp 09 bcm ye girmeniz gerekiyor long codingte not support fog light gibi bir ibare varsa desteklemiyor, kaldı ki midline modelde bcm değişimi şart hocam comfortline aracimdan çıkardığım bcm var sis fari destekli cok temiz istanbuldaysaniz montaj içinde yardımcı olurum

Teşekkür ederim hocam en azından bcm değişiceksem daha foksiyonel bir şey alıp takmak daha mantıklı geliyor.Yardımlarınız için teşekkürler

Geri
Üst Alt