Akaryakıt kampanyaları

ZUBİZU Shell anlaşması ile birlikte aylık 300 tl lik yakıt alımında 15 tl smart puan ile birlikte kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor... 

1b8ef8eaf74038d2dbf776c17e3dfc66.jpg

Sanırım daimi Bp den sonra Shell'e geçiş yapacağım bu ay. Shell programı yüklü plaka tanımlı. Kredi kartını tanımlamak gerekli mi? Shell deki sistem nasıl işliyor ?

Sanırım daimi Bp sen sonra Shell'e geçiş yapacağım bu ay. Shell programı yüklü plaka tanımlı. Kredi kartını tanımlamak gerekli mi? Shell deki sistem nasıl işliyor ?
kredi kartını tanımlamak gerekli değil hocam kampanya için.

Zubizu ve shell smart kart varsa tamamdır. zubizu ya smart numaranızı ve plakanızı tanımlayın yeterli. aynı ay içerisinde 300 tl yakıt alımınızda otomatık olarak shell smart kartınıza 15.000 samrt puan ki bu 15 tl ye tekabil oluyor yüklenmesi ile onu kullnarak yakıt alıyorsunuz. unutmayın yakıt alırken shell kartınızı dolum öncesinde vererek okutmalısınız ki bazı istasyonlarda sıkıntı olmasın diye . :'(  

@EMİR dizel kullanıyorum hocam bir kez aldım po'dan onun dışında bp ve opetten alıyorum açıkçası ben bir fark göremiyorum 

Vakıf World 4x100'e 30TL indirim.

Detay:Kampanyaya katılan World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından 1 Temmuz – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine, 16-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yapıldığında 30 TL indirim verilecektir.

Bonus kartta da kampanya var. 4 defa 100 lira alımına 40 ya da 50 TL veriyordu. Mobil uygulamadan katılırsanız 10 TL daha fazla veriyor. 

Maximum kartla Total'de 100tl ve üzeri 3.yakıt alımına 30tl maxipuan maximum mobil uygulamasından katılım yapılırsa 40oluyor. Total iyi midir arkadaşlar?

Maximum kartla Total'de 100tl ve üzeri 3.yakıt alımına 30tl maxipuan maximum mobil uygulamasından katılım yapılırsa 40oluyor. Total iyi midir arkadaşlar?
Hocam bir ara ww total öneriyordu kayın pederim garanti bozulmasın diye transporter aracına 5 sene total kullandığını bilirim

Geri
Üst Alt