Akaryakıt kampanyaları

Umut dedi:
6fe3df7192ac192b895b8927cee3613b.jpg

Shell'de iOS uygulaması puan biriktirenler için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi...
Baktımda android için shell uygulaması var mı diye yok herhalde...
Android Hakkı'nda bilgim yok hocam maalesef.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi...

arkadaslar ben türkiye petrollerinden alıyorum zaten direk %3 indirimi hesaplayıp düşdükden sonra veriyor

kartı gösterince 4.40 yerine 4.27 den dolum yapıyor

Arkadaşlar bonus kart da 4 kere bp den 100 tl yakit alımına 45 tl bonus veriyor.. Kampanya kaydi bonus flash uygulaması ile yapılırsa....sms ile yapilirsa 25 tl.. Bp den yakıt alan var mi ben shell den başka almadım daha, 400 tl lik bp yakıtınin negatif bir etkisi olur mu acaba?

ben sürekli BP den alıyorum. Önceden kullandığım Shell ile bir farkını anlayamadım.

alper32 dedi:
ben sürekli BP den alıyorum. Önceden kullandığım Shell ile bir farkını anlayamadım.
teşekkürler ben de kampanyaya katılım yapayim o zamn son tarih 31 aralik bu arada

Bende bugüne kadar hep shellden alıyordum. Bu depoda opetten aldım sanki daha iyi geldi. en azıdan 1 depo denemenizde fayda var.

@alper32 Abi Sivasta önerdiğin benzin istasyonu varmı, emniyetin karşısında ki opetten alıyorum ben hep (düğün derneğin çekildiği otelin karşısında ki) bi de buluşmayı bu hafta yapabiliriz :)

@fcsrn  açıkçası ben kümbet tarafındaki BP den alıyorum. İşlek istasyon bi çakallık olmaz diye umuyorum :) Ara sıra da erzincan yolundaki Shellden alıyorum evime yakın diye.

Bu hafta içi samsuna gidiyorum aksilik olmazsa. Döndüğümde ararım otururuz güzelce ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kampanya değil ancak bugün bir çekiliş haberiyle karşılaştım sizleri de haberdar etmek istedim. Opet'inde dediği gibi sevgi paylaştıkça artar değerli Golf Severler.
https://www.opet.com.tr/sevginipaylas/

Akaryakıt ve Markette 29 TL Chip-para hediye! 

Bütün bireysel Axess, Wings ve Free asıl/ek kredi kartlarınız ve Neo banka kartınızla kayıt olduktan sonra 29 Şubat'a kadar, akaryakıt istasyonları ve marketlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. harcamada 29 TL chip-para hediye. Kampanya 12-29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 

Güncel akaryakıt kampanyalarını takip etmek isteyen golf tutkunlarını bu konuya bekliyorum.

ben sürekli bp doğuş oto kampanyasından alıyorum iyi puan birikiyor gibi. daha uygun kampanyalar kullanan varsa önerilere açığım.

Bende shell card var.%1 veriyor.yalnız geçen depoyu doldurdum card var dedim abi dedi görevli kartı tabancayı depoya sokmadan okutmam lazımdı dedi.gitti bizim 2 tl böylelikle.neo axes leride takipteyim arada cip para veriyor magnumları bedavaya getiriyoruz.işin ucunda maserati var[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

TEB  Total kart Total istasyonlarında anında ekstreye yansıyan %5 parasal indirimi yapıyor. Çevremde Total kalmadığı için, bu aralar BP 'nin %3'ünü kullanıyorum. 

Türkiye Petrolleri nde pompacının kartı %5 indirim yapıyor.

Geri
Üst Alt